Yazılım Samsung Galaxy J7 Prime telefondan Root tam olarak kaldırılmadı

gpukiller31

Decapat
Arkadaşlar merhaba, cihazıma Magisk kurmuştum fakat cihaz çok fazla kasmaya başladığı için uygulamadan kaldırdım. Ama kasma sorunu hala devam ediyor, kurmadan önce böyle değildi, bunu format atmadan nasıl düzeltebilirim?
Cihazım Samsung Galaxy J7 Prime.

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 Prime harika bir telefondur. Bu telefonu rootlayarak hata etmişsiniz. Telefonu kasan aslında root atma değil de Magisk modülleri olabilir.

Bu videoya göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

J7 Prime harika bir telefondur. Bu telefonu rootlayarak hata etmişsiniz. Telefonu kasan aslında root atma değil de Magisk modülleri olabilir.

Bu videoya göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu deneyeceğim bu arada J7 Prime berbat bir telefon. 😐 Düz J7 bile daha iyi.

Bunu deneyeceğim bu arada J7 Prime berbat bir telefon. 😐 Düz J7 bile daha iyi.

Bu yapacağım şeyin bir zararı var mıdır?

Hayır bir zararı yok ama garanti edemem. J7 Prime ile düz arasında ne fark var bilmiyorum ama bizimkiler 4 telefon aynı düz modelden aldı. Benim telefonu ateş alırken bu telefon hem çok serin hem daha az batarya tüketerek yola devam ediyor.

Hayır bir zararı yok ama garanti edemem. J7 Prime ile düz arasında ne fark var bilmiyorum ama bizimkiler 4 telefon aynı düz modelden aldı. Benim telefonu ateş alırken bu telefon hem çok serin hem daha az batarya tüketerek yola devam ediyor.
Hocam ben videodaki kodlu olan yere giremiyorum, hiçbirine giremiyorum sanırım ben port rom kullandığım için olabilir mi?
Port One ui 2.0 treble 4.0

Yeni konular

Geri
Yukarı