Custom ROM Samsung Galaxy Note 9 Noble ROM kurulumundan sonra SIM kart çalışmıyor

enaimami

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben kendime Samsung Galaxy Note 9 ikinci el bir cihaz aldım. Ancak içinde Custom ROM vardı ve Android 8.1 idi. Ben de Noble ROM kurdum ve sonra cihazı yeniden başlattım. Cihazda IMEI kaydı olmasına rağmen SIM kartım çalışmıyor, sadece kablosuz ağ ile olduğunda çalışıyor. Ne yapmalıyım sizce?

Muhtemelen ROM'da sıkıntı vardır. Önce ROM değiştirmeyi dene olmazsa stock ROM at. Eğer sorun çözülmezse efs silinmiş olabilir. Böyle durumla karşılaşmızsanız efs yedeğiniz yoksa yapacak pek bir şey yoktur.

Muhtemelen ROM'da sıkıntı vardır. Önce ROM değiştirmeyi dene olmazsa stock ROM at. Eğer sorun çözülmezse efs silinmiş olabilir. Böyle durumla karşılaşmızsanız efs yedeğiniz yoksa yapacak pek bir şey yoktur.

Teşekkür ederim en yakın zamanda başka bir ROM deneyeceğim, eğer başka bir problem olursa tekrardan güncelleme yaparım

Custom ROM olarak Floyd öneririm daha stabil.
Bu rom'u kuracağım.

Teşekkür ederim en yakın zamanda başka bir ROM deneyeceğim, eğer başka bir problem olursa tekrardan güncelleme yaparım.

Bu ROM'u kuracağım.

Noble ROM arayüz olarak daha yeni olsa da kamera özelliklerinin neredeyse hiçbirini kullanamamanız, RAM Plus olmaması(setedit ile açılıyor), batarya optimizasyonunun kötü olması gibi bir sürü sorunu var.
Sırf arayüz için kuracak biri için sadece noble öneriyorum.

Noble ROM arayüz olarak daha yeni olsa da kamera özelliklerinin neredeyse hiçbirini kullanamamanız, RAM Plus olmaması(setedit ile açılıyor), batarya optimizasyonunun kötü olması gibi bir sürü sorunu var.
Sırf arayüz için kuracak biri için sadece noble öneriyorum.

Ben sadece Android 14 istiyorum ama Samsung'un One UI'nı seviyorum o yüzden noble kurmuştum ama biraz sıkıntılıymis IMEI konusunda özellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı