Samsung Galaxy S23 alınır mı?

Samsung ve Apple adaptör vermiyor diye bu markalara yönelmeyi doğru bulmuyorum ben. Kendi tercihiniz.

Yönelin diye bir şey demedim ki zaten hocam, zaten s serisini bende seven biriyim sadece firmaların Apple'yi taklit etmesi gıcığıma giriyor. Oppo'da gelecekte çıkaracağı telefonlarda alet vermeyecekmiş diye duydum.

Yönelin diye bir şey demedim ki zaten hocam, zaten S serisini bende seven biriyim sadece firmaların Apple'ı taklit etmesi gıcığıma giriyor. Oppo da gelecekte çıkaracağı telefonlarda alet vermeyecekmiş diye duydum.
Oppo Türkiye'den çekiliyor deniyordu.

Dostlar yeni bir telefon alma sürecindeyim, hem Android hem iOS kullandım ikisine de alışığım. Şu anki telefonum Huawei ve gerçekten uygulama konusunda bezdim artık.

Şu an iPhone 14 (Pro'su Plus'ı yok dümdüz 14) ilk aklımda olan model, fiyatı yeni zamla birlikte 35k oldu artık.

İkinci seçeneğim S23 (Plus'ı ultrası yok dümdüz S23), ikisi de yeni ve harika cihazlar tabii, bunun da fiyatı 20 küsurlerde.

Samsung çok uzun zamandır kullanmadım ve gördüğüm kadarıyla herkes S20 FE S21 FE S22 serisinde bataryadan bezmiş.

Sorum şu S23'te önceki serideki gibi batarya sorunu yaşayan var mı, kullanan hiç tanıdığım yok ve YouTube'da herkes her şeyi övme derdinde, bu konuda vicdanımı rahatlatmam lazım, aklıma S23 ile ilgili takılan tek konu batarya.

Aradaki farkı verip iPhone 14 mü almalıyım yoksa daha uygun fiyatlı S23 mü, batarya sorun değilse S23e yakınım, diğer türlü aradaki farkı verip iPhone 14 almaya yakınım.

Not: Bütçe sıkıntım yok ama Samsung'un ultrasına, IPhone'un Pro'suna o fiyatları verirsem ağır bunalıma girerim o yüzden küçük boyutlu baz modeller sadece.

14 Plus kullanıyorum gayet memnunum alınabilir.
Bütçeniz yoksa S23 de üzmez hemen hemen eşit cihazlar iPhone 13 ve s23.

Öneririm uzun yıllardan beri samsung kullanıyorum. 2 gün önce ben de galaxy s23 aldım. Telefon bir mühendislik harikası. Iphone kullanmadım daha önce ama aradaki anlamsız fiyat farkına rağmen eğer iphone alırsam kendimi kazıklanmış hissedeceğimi adım gibi biliyorum. Apple ekosistemi içerisnde değilseniz pek mantıklı değil.

S23, Samsung'un son yıllarda çıkardığı en iyi model. Kendisine özel tasarlanan işlemcisi ile cihaz ile işlemci uyumu da çok önemli bir nokta. Bu sayede pil konusuna da şu an için çözüm bulunmuş gözüküyor. Genel olarak S23'ün pil performansı da gayet iyi. Tavsiyem S23 olacak.

İşlemci konusunda ilk ve son olabilir diye düşünüyorum S24 yine Exynos 990 tarzı olabilir, bakalım Samsung işlemcide istikrarı sürdürecek mi?

Dostlar yeni bir telefon alma sürecindeyim, hem Android hem iOS kullandım ikisine de alışığım. Şu anki telefonum Huawei ve gerçekten uygulama konusunda bezdim artık.

Şu an iPhone 14 (Pro'su Plus'ı yok dümdüz 14) ilk aklımda olan model, fiyatı yeni zamla birlikte 35k oldu artık.

İkinci seçeneğim S23 (Plus'ı ultrası yok dümdüz S23), ikisi de yeni ve harika cihazlar tabii, bunun da fiyatı 20 küsurlerde.

Samsung çok uzun zamandır kullanmadım ve gördüğüm kadarıyla herkes S20 FE S21 FE S22 serisinde bataryadan bezmiş.

Sorum şu S23'te önceki serideki gibi batarya sorunu yaşayan var mı, kullanan hiç tanıdığım yok ve YouTube'da herkes her şeyi övme derdinde, bu konuda vicdanımı rahatlatmam lazım, aklıma S23 ile ilgili takılan tek konu batarya.

Aradaki farkı verip iPhone 14 mü almalıyım yoksa daha uygun fiyatlı S23 mü, batarya sorun değilse S23e yakınım, diğer türlü aradaki farkı verip iPhone 14 almaya yakınım.

Not: Bütçe sıkıntım yok ama Samsung'un ultrasına, IPhone'un Pro'suna o fiyatları verirsem ağır bunalıma girerim o yüzden küçük boyutlu baz modeller sadece.
Kesinlikle çok iyi cihaz, işlemcisi çoğu laptopdan daha iyi ve grafik birimi de büyük sıçrama yaşadı. Kamerası ön arkda 4K 60 fps HDR 10+ çekebiliyor yani, daha ne olsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı