Samsung Galaxy S23 FE oyunlarda kasma donma yapar mı?

metehanertm

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam.
Elimdeki telefonu değiştirmek istiyorum ve performansı iyi olan kamerasıda iyi olan bir telefon bakıyordum. İki seçenek arasında kaldım. POCO X6 Pro 8/256 ve S23FE modelleri. PUBG'de falan sabit 60 FPS verir mi? Çünkü elimdeki bir telefon 60 FPS destekli olarak geldi ama Max 45 30 FPS görüyorum. Samsung da bu sıkıntı olur mu? Ona göre POCO da dönme ihtimalim var ama onun kamerası beni korkutuyor. Exynos 2200 işlemci var. Sabit 60 FPS verir mi?

60 verir ama Exynos işlemciler gemel ısınıyor 1 saat sonra falan ısındığı için frekans düşürücek sonuç olarak FPS düşmesi yaşayacaksın. Bu genel böyledir ama S23 FE de ne olur bilemem. Yine de o cihazın donma kasma yapacağını sanmam.

60 verir ama Exynos işlemciler gemel ısınıyor 1 saat sonra falan ısındığı için frekans düşürücek sonuç olarak FPS düşmesi yaşayacaksın. Bu genel böyledir ama S23 FE de ne olur bilemem. Yine de o cihazın donma kasma yapacağını sanmam.
Mobil veride değilse sıkıntı çıkarmaz. Exynos 2100'lü S21 ile sıkıntı çıkmadan oynuyordum.

S23 FE ile ancak akıcı ayarlara çekerseniz 60 fps veriyor, işin kötü yanı işlemci-gpu %50 bile kullanılmıyor :D Optimizasyon yok Exynos 2200 için PUBG'den kaynaklı, sebebi bu. Öyle ısınma vs yapmaz ama pubg için S23 FE alınmaz.

Exynos'u bilemem ama adreno grafikleri gerçekten iyi. 8 gen 1'li S22 de Genshin Impact ful ayarlarında akıcı çalışıyor.

Çoğu kanal ısınma ile ilgili çok sıkıntı çıkmaz diyo. Bide dokunma tepkimesi iyimidir sizce. Bi arkadaşın telefonunda görmüştüm baya bi geç algılıyorum. Büyük ih5imalle onun kullanımından kaynaklıdır. Modeli s23fe değildi ama .

S23 FE ile ancak akıcı ayarlara çekerseniz 60 fps veriyor, işin kötü yanı işlemci-gpu %50 bile kullanılmıyor :D Optimizasyon yok Exynos 2200 için PUBG'den kaynaklı, sebebi bu. Öyle ısınma vs yapmaz ama pubg için S23 FE alınmaz.
Pubg oynarım ama günde 5 6 saat kadar değil tabi . 1 2 saat fln girerim . Çok bi beklentim yok. Kamerası güzel bi telefon . 60 fps verse ben her türlü memnun kalırım.

60 FPS rahat oynarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Normalde izlediğim videolarda o 60 fps hissini alamıyorum ama bu videoda o hissi aldım . Teşekkür.

2 3 saat fln dayansa kabulüm ben

Mobil veride değilse sıkıntı çıkarmaz. Exynos 2100'lü S21 ile sıkıntı çıkmadan oynuyordum.
Yok WiFi ile oynarım sadece

Geri
Yukarı