Samsung Galaxy S23 için adaptör önerisi

astralwie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Galaxy S23 model telefon aldım ve bildiğiniz üzere yanında adaptör gelmemekte, dolayısıyla hangi adaptörden alayım nereden alayım pek bir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim, iyi günler.

Merhaba, Galaxy S23 model telefon aldım ve bildiğiniz üzere yanında adaptör gelmemekte, dolayısıyla hangi adaptörden alayım nereden alayım pek bir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim, iyi günler.
Merhaba.

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
25W orijinal adaptör işinizi görecektir. S21 için aynı adaptörü kullanıyorum.

Amazon Türkiye tarafından satılmakta. Bir sorun olduğu taktirde direkt muhatabınız Amazon oluyor.

Ugreen 30W adaptör + 100W Ugreen kablo 550 TL civarı yapıyor alınabilecek en kaliteli adaptorlerden.

3. parti çok içime sinmedi hocam, çok teşekkür ederim yine de

Merhaba.

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
25W orijinal adaptör işinizi görecektir. S21 için aynı adaptörü kullanıyorum.

Amazon Türkiye tarafından satılmakta. Bir sorun olduğu taktirde direkt muhatabınız Amazon oluyor.

Hemen verdim siparişimi, sağ olun 😃

Rica ederim, hayırlı olsun.
Çakmaları çok var ama Amazon'un kendisi sattığı için çakma ürün göndereceğini düşünmüyorum.

Aynen ben de o olayı fark ettikten sonra nereden alacağıma güvenemedim, Amazon'dan geldiği için güvenim tam ama teşekkür ederim öneriniz için tekrardan

Orijinal adaptör alın zira Samsung telefonlar orijinal olmayan adaptör veya kablo kullandığınızda bulu otomatik olarak raporluyor. Ben bir defa Qualcomm quickcharge destekli akım korumalı prize taktım hem hızlı şarj olmadı hem de Samsung cihaza bağlandığında bana OEM olmayan bir adaptör kullanmış olduğum söylendi. 25W'lık Samsung'un orijinal adaptörünü alabilirsiniz.

Ugreen 30W adaptör + 100W Ugreen kablo 550 TL civarı yapıyor alınabilecek en kaliteli adaptorlerden.

1 aydır S23'ü şu adaptör ve kabloyla kullanıyorum. Gayet mükemmel. Super hızlı şarj oluyor cihaz.

Geri
Yukarı