Samsung Galaxy S24 Serisi Hakkında Tüm Güncel Sızıntılar

Şuan android 14, ortalama 5 GB gibi RAM tüketiyor. Android 13'te aşağı yukarı yine aynıydı. Bir öncekilerde ise 4 GB tüketiyordu.
Galaxy S23 kullanıcısı olarak UFS 4.0 depolama biriminde RAM Plus'un bir dezavantajını görmedim. Huawei Mate 40 Pro'da da aynı şekilde 12 GB RAM mevcut. Bu durum stratejiktir ancak telefonu kullandırtmayacak kadar çıkmaz yolda sürüklemez.
Samsung, Ultra dışındaki alt modellerine böyle esneklik yapmaz ve sızıntılarda bunu doğrulanmış oluyor.
Bu konuda beni ikna etmenize gerek yok, üstteki mesajda da belirttim.

Bazı konularda sabit görüşlüyüm.

Hiç beğenmedim. S23 ve S23 Ultra arasında çok fark yoktu. Bu sefer S24 ve S24+ öldürmüşler resmen. S23'den devam S24'e geçmeyi düşünmüyorum.

S24 serisi muhtemelen 7 yıl güncelleme alacak. S24 serisinin tasarımına da aşık oldum. S24 Ultra keşke düz ekranla gelmeseydi ama onu saymazsak köşeli kenarlarla birlikte mükemmel olmuşlar.

İlk defa bir Android cihazın bu kadar prestijli ve şık göründüğünü görüyorum. S24+ özellikle mükemmel bir cihaz olmuş Exynos 2400 dışında. Exynos reviewlarına göre elimdeki cihazı satıp geçebilirim.

İlk defa bir Android cihazın bu kadar prestijli ve şık göründüğünü görüyorum. S24+ özellikle mükemmel bir cihaz olmuş Exynos 2400 dışında. Exynos reviewlarına göre elimdeki cihazı satıp geçebilirim.

Exynos base S24'te yer alacak (Şimdilik Kuzey Amerika hariç) Plus ve Ultra Snapdragon yine.
Maalesef base modelde Exynos gelen donanımsal yenilikleri çöpe atarcasına bir karar olmuş. S23 alarak doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Öte yandan S24+ 12 GB RAM ile daha ilgi çekici duruyor. Alacaklara tavsiyem alacaksanız S24+ alın. Bütçeniz yetmiyorsa s23. zaten sızıntılar doğruysa AI özellikleri S23'e de geliyor.

Hala kamera lensinde safir kullanmıyor kamerası 1 sene sonra kılcal çizikler sebebiyle ölüyor. Apple 10 senedir safir kullanıyor. mi9 bile safir.

Bu çizikler gözle görülmüyor.

Geri
Yukarı