Samsung Galaxy S7 Nasıldır?

Polat1903

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Galaxy S7 kullanıcıları telefonun ilgi çekici özelliklerinden, iyi ve kötü yönlerinden bahseder misiniz? Ayrıca şarj ve oyun performansından da bahsederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Samsung Galaxy S7 kullanıcıları telefonun ilgi çekici özelliklerinden, iyi ve kötü yönlerinden bahseder misiniz? Ayrıca şarj ve oyun performansından da bahsederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Sarz konusunda 1 gunu rahatca cikarir sıkinti olmaz.performans konusunda zaten piyasadaki cogu telefondan kat kat daha iyi bir performansi var.arkadasimda var s7 hic sıkintisiz kullaniyo fiyatini hak eden hir telefon

Gayet iyi bir telefon ve TouchWiz arayüzü artık yok, son güncelleme ile birlikte artık Experince arayüzü var. Çok daha akıcı ve stabil ki zaten son 3 yıldır da TouchWiz de gayet iyi bir arayüzdü.

Bende vardı memnundum ama ben büyük ekranlı telefona alışkın olduğum için ekranı küçük geldi bana bu herkese göre değişir bende anneme verdim kendime S7 edge gold aldım ondan da çok memnunum hatta şarjı S7 den daha iyi.

Android nougat güncellemesinden sonra daha bir güzel oldu. Akıcı bir arayüze sahip. Telefon gün boyu elinden düşmüyorsa bile 1 günü çıkarır. Alacak bütçe varsa şiddetle öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı