Recovery Samsung Galaxy SM-A750F TWRP ekranında siyah çizgiler oluşuyor

ayhan1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yukarıda belirttiğim SM-A750F cihaza Custom ROM kurmak için onca yöntem denesem de bir türlü TWRP ekranını aşamıyorum. Ekran açıldığında TWRP ekranı siyah çizgiler göstermeye başlıyor, aynı şekilde root işlemi de buna benzer sıkıntılar yaratmakta. Cihazın kullanım şeklini biraz daha güzelleştirmek istediğimden LineageOS 18.1 kurmak istiyordum. Buna benzer bir sorunla karşılaşan birileri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
A7 2018'e Samsung S8 ROM'umu kurmaya çalışıyorsunuz?

Hayır Samsung A7 için de uyumlu sürümleri var gibi görünüyor en azından YouTube kurulum videolarında öyle görünüyor uyumlu olmasa bile TWRP ve root ile alakalı çok fazla sıkıntı yaşadığım için o aşamalara bir türlü gelemedim neden böyle anlamış değilim orjinal TR ROM'unu zamanında değiştirip Sri Lanka rom'u kruduğum için mi böyle sorun yaşatıyor acaba diye düşünüyorum.

hıçam merhabalar siyah ekranda ve çizgili ekranda kalma problemini bende yaşadim siyah ekrandan çikmanin 4 yolu var bataryayi çikarmak telefonu ısıtmak ve kapanmasini sağlamak telefonun şarjini bitirmek (ses kısma ve güç tuşu ile basili tutarak çihazin şarjini bitirmek ) diyer seçenek cok tavsiye etmem :) otg bağliyoruz ve usb kabloyu arti ve eksi kutuplarini kısa devre ederek çihazin kapanmasini sağliyoruz çihaza kolay kolay bişey olmaz merak etme sonra cihaz kapandiği zaman ayni şekilde ses artı ve ses - tuşlarina basili tutuyoruz ve cihazi bilgisayara bağliyoruz çihazdaki odin mod açilir ve çihazi sam mobileden kurtarabilirsin

Geri
Yukarı