Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210 için Custom ROM önerisi

southwest

Kilopat
Selam arkadaşlar, cihaz 8 GB'lık model. Devamlı çeşitli uygulamalardan durduruldu hatası geliyor, Custom ROM önerisi olan var mı? Küçük kardeşim içine birkaç oyun Spotify vs. kuracak o kadar. Stabil çalışması yeterli.

Selam arkadaşlar, cihaz 8 GB'lık model. Devamlı çeşitli uygulamalardan durduruldu hatası geliyor, Custom ROM önerisi olan var mı? Küçük kardeşim içine birkaç oyun Spotify vs. kuracak o kadar. Stabil çalışması yeterli.
Rom bulmaya çalışıyorum hocam.
Siz bu linkten bilgisayarınıza odin'i kurun.

Hocam bu videodaki OS'u kurdum dün ama saçma sapan bir şeymiş devamlı hatalar veriyor GAPPS de yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videodaki OS'u kurdum dün ama saçma sapan bir şeymiş devamlı hatalar veriyor gapps de yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TWRP yüklü o zaman hocam. Recovery'ye girip TWRP sürümünü atabilir misiniz?
Bu rom hiç güvenilir gelmedi LİneageOs kuralım.

Evet dün TWRP kurdum sürümü atıyorum hemen bir saniye.
3.0.0-0 sürümü. @202

Buradan TWRP'nin yeni sürümün indirin ve tablete atın. TWRP'nin install menüsünden indirdiğiniz dosyayı seçip fotoğraf atın.
3.1.1.0 olanını indireceksiniz.

Buradan TWRP'nin yeni sürümün indirin ve tablete atın. TWRP'nin install menüsünden indirdiğiniz dosyayı seçip fotoğraf atın.
İndirdiğim dosya derken? OS atmadınız ben kendim bulayım mı Lineage OS?
Bendeki tablet LTE değil ama SM T210 modeli.

İndirdiğim dosya derken? OS atmadınız ben kendim bulayım mı lineage OS?

Bendeki tablet LTE değil ama sm T210 modeli.

Evet yanlış dosya galiba. 3.0.0.0 kalsın LineageOS ROM buluyorum o zaman.
Bulamazsam LTE modelinin rom'unu yükleriz. Benim tabletim'de LTE değildi LTE rom'u attım sıkıntı çıkmadı.

Geri
Yukarı