Samsung Galaxy Tab S9 FE+ vs Apple iPad 10. nesil

Drwenski

Hectopat
Herkese merhaba, iyi geceler şimdiden. Günlük kullanım için bir tablet arıyorum. Bazen ders çalışabileceğim bazen de bir şeyler izleyebileceğim beni üzmeyip uzun süre idare edebilecek olan hangisiyse onu almak istiyorum. Samsung Galaxy Tab S9 FE+'yi eğitim kampanyasıyla 11.999TL'ye alabiliyorum. Apple iPad 10. Nesil'i kalemiyle beraber eğitim kampanyasıyla 18.039TL'ye denk geliyor. Hangi tablet hem görüntü hem renk açısından daha iyidir? Samsung'da daha büyük ekran ve fiyatı daha ucuz olduğu için açıkçası biraz kendine çekti. Fakat aradaki fiyat farkına değecek ise Apple'da tercih edebilirim. Sizce hangisini almalıyım? Aradaki fiyat farkına değer mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung'taki o TFT panel sizi üzer, boş yere hayal kırıklığına uğramayın.

Donanımdan bahsetmiyorum bile...

Alternatif olarak MatePad Air'e bakın.

TFT paneli neden bu kadar kötülediniz, deneyimlediniz mi? Ben de S9FE'yi almayı düşünüyorum da, ne açıdan üzer, neden almamalıyız?

TFT paneli neden bu kadar kötülediniz, deneyimlediniz mi? Bende S9 FE'yi almayı düşünüyorumda, ne açıdan üzer, neden almamalıyız?

Aşağı yukarı bütün TFT paneller aynı, zaten kendisi eski bir teknoloji.

Şu anlık üzeceği tek alan panel sanırım. Ama daha uyguna IPS panelli MatePad 11.5 varken, S9 FE'ye bakmazdım.

Aşağı yukarı bütün TFT paneller aynı, zaten kendisi eski bir teknoloji.

Şu anlık üzeceği tek alan panel sanırım. Ama daha uyguna IPS panelli MatePad 11.5 varken, S9 FE'ye bakmazdım.

MatePad'in de Google desteği yok, ve S Pen'in Apple dahil diğer kalemlerden daha iyi olduğuna dair görüşler var, bu konuda ne diyorsunuz?
Bu arada Amazon'da kampanya var S9 FE + Buds FE 11.5 bu fiyata alınmaz mı diyorsunuz?

Samsung'taki o TFT panel sizi üzer, boş yere hayal kırıklığına uğramayın.

Donanımdan bahsetmiyorum bile...

Alternatif olarak MatePad Air'e bakın.

Anladım hocam teşekkür ederim 🙏🏼. Peki MatePad Air ile Apple iPad arasında ki fark ve hangisini tercih etmeliyim desem?

MatePad'inde Google desteği yok, ve S Pen'in Apple dahil diğer kalemlerden daha iyi olduğuna dair görüşler var, bu konuda ne diyorsunuz?
Bu arada Amazon'da kampanya var S9 FE + Buds FE 11.5 bu fiyata alınmaz mı diyorsunuz?

S Pen konusunda net bir fikrim yok. Amazon'daki kampanyaya gelirsek, linkini bırakacağım model de indirimde ve Samsung'tan çok önde bir model. Klavye hediyesi var sanırım.

MatePad'in de Google desteği yok, ve S Pen'in Apple dahil diğer kalemlerden daha iyi olduğuna dair görüşler var, bu konuda ne diyorsunuz?
Evet gayet iyi fiyatmış. Ama sanırım ben görüntü ve renklere önem verdiğim için arkadaşta o panelin bana uygun olmadığını anlatmaya çalışmış. Sizi etkilemezse gayet makul.

Yeni konular

Geri
Yukarı