Samsung Galaxy Watch 4 classic ekg ve tansiyon özelliği nasıl aktif edilir?

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
Saatte ekg ve tansiyon özelliğini aktif etmek için APK uygulama gerekiyormuş. Telefonumun sistem özelliklerini karşılıyor. Deneyip yapan biri var mı? Nasıl yapılabilir?
Telefonum Samsung Galaxy M30s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu yaptım oldu fakat 3. parti uygulama olduğundan güvenilirliğinden emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu yaptım oldu fakat 3. parti uygulama olduğundan güvenilirliğinden emin değilim.

Çözüm
Dostum videodaki adımları yaptım ama bu özellik Türkiye'de calısmıyor şeklinde hata veriyor EKG uygulamasını acarken. Sen nasıl yaptın Türkiye'de ve Türkçe mi kullanıyorsun telefonu?

Dostum videodaki adımları yaptım ama bu özellik Türkiye'de calısmıyor şeklinde hata veriyor EKG uygulamasını acarken. Sen nasıl yaptın Türkiye'de ve Türkçe mi kullanıyorsun telefonu?
Türkiye'de kullanabiliyorum fakat modlu uygulama İngilizce. Modlu uygulamayı saate de telefona da kuracaksınız.

Geri
Yukarı