Samsung Watch 4 EKG ve tansiyon özelliği ileride gelir mi?

Mito_26

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Merhaba, Samsung Watch 4 classic saatini aldım ancak kullanıcı yorumlarında EKG ve tansiyon özelliğinin sağlık bakanlığından onay almadığı için aktif olmadığı yazılmış. YouTube'da videolarda nasıl aktif edildiğini gördüm ancak buna gerek var mı? Bu özellik güncelleme ile ileride aktifleşir mi?

Devletten onay alırsa hemen bir güncelleme ile getirirler hocam. Belki bölgeyi değiştirmek işe yarayabilir denediniz mi?

Merhaba, Samsung Watch 4 classic saatini aldım ancak kullanıcı yorumlarında EKG ve tansiyon özelliğinin sağlık bakanlığından onay almadığı için aktif olmadığı yazılmış. YouTube'da videolarda nasıl aktif edildiğini gördüm ancak buna gerek var mı? Bu özellik güncelleme ile ileride aktifleşir mi?
Aktif oldu diye biliyorum ama Samsung telefonlara geçerli.

Bende aktif kullaniyorum?

Saatler ilk çıktığında bu özellik izin alınamadığı için kapalıydı. Şu an Samsung marka bir telefonla tansiyon ve ekg özelliği çalışıyor fakat 3 haftada bir gerçek bir tansiyon aletiyle kalibre etmeniz gerek. Kalibrasyon süresi dolunca ölçüm yapmıyor.

Geri
Yukarı