Samsung için Jack to Type-C dönüştürücü önerisi

TheLunar

Centipat
Daha fazla  
Galaxy S21 FE cihazımda 3.5 mm jack girişi olmadığından dolayı jack to Type-C kablo almam lazım. Baktığımda birçok kablonun Samsung ile uyumlu olmadığını gördüm. Acaba Samsung ile uyumlu bir kablo önerir misiniz?

Ben de a73 icin ariyorum konu actim kimse yazmadi o yuzden yaziyorum (cilgin moderatorler hemen ban atmayin)
hocam arastirdigim kadariyla orjinal kablo disindakiler bozuluyor ya da calismiyor orjinalinin fiyati 400 lira o fiyata orjinal type c uçlu samsung kulaklik alinir daha iyi bence

Ben de A73 icin ariyorum konu açtım kimse yazmadi o yuzden yaziyorum (cilgin moderatorler hemen ban atmayin)
Hocam arastirdigim kadariyla orijinal kablo disindakiler bozuluyor ya da calismiyor orijinalinin fiyati 400 lira o fiyata orijinal Type-C uçlu Samsung kulaklık alinir daha iyi bence.

Kulaklık için değil hoparlör için istemiştim.

Bende S21 Fe kullanıyorum. Orjinal dönüştürücü harici çalışmıyor.

Teşekkür ederim.
İçinde ses kartı gibi bir donanım var, bazı sahtelerde de olabiliyor ve çalışıyor. Kendimle çeliştim ama araştırıp yan sanayi ürün de alabilirsiniz şayet dediğim donanıma sahip ise. İsmini hatırlayamadım kusura bakmayın hocam.

İçinde ses kartı gibi bir donanım var, bazı sahtelerde de olabiliyor ve çalışıyor. Kendimle çeliştim ama araştırıp yan sanayi ürün de alabilirsiniz şayet dediğim donanıma sahip ise. İsmini hatırlayamadım kusura bakmayın hocam.

Doğru ürünü bulana kadar hepsinu alıp deneyeyim mi yani? O zaman daha çok masraflı olur 😃

Bunu sipariş verdim ben.
S22 Ultra için uyumlu olduğunu belirtiler. Gelince olup olmadığını atarım.

Bunu sipariş verdim ben.
S22 Ultra için uyumlu olduğunu belirtiler. Gelince olup olmadığını atarım.
Cihazı aldım, gayet iyi sorunsuz çalıştı. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Ucuz ve kaliteli ürün, markasız dandik ürünlere para verip çöpe atmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı