Samsung M14 günlük kullanımda kasma yapar mı?

Makaleler
2
Yer
La Mancha, İspanya
Arkadaşlar tam bu segmentte kamerası bütçesi arasında en iyisi ve günlük işlerde üzmeyecek bir cihaz alacağım. Bütçe 6, 5k. Arkadaşlar M14 önerdiler. Birkaç yorumda 4 GB RAM az gelmiş Reels izlerken bile kasabiliyor tarzı yorumlar gördüm. Sizce gerçeklik payı var mı? Realme C55'e geçmeye değer mi? Kısa vadeli kullanacağım alacağım telefonu bu arada.

S21 FE kullanıyorum. 2021 model ama 2022 çıkışlı cihaz. Bunda bile donma kasmalar var. Hatta bugün ilk kez bu telefonda bir şey yaşadım, telefon çöktü. Bildirim çubuğu simsiyah oldu. Saat 21 olmasına rağmen 00.00 yazdı ve öyle kaldı. Kapatma tuşunu 1 dakika basılı tuttum ona rağmen kapanmadı. Üç tuşu aynı anda basılı tuttum anca kapanıp açılıp kendine geldi. S serisi cihazda bile donmalar kasmalar çökmeler oluyorsa en alt seviyede hayli hayli olur. Ama arada aşırı fark olmaz. 2015 model tarihi eser telefon var bende Sony Xperia Z5 premium. Aşırı ısınıyor ama aşırı kasma donma yok mesela.

Arkadaşlar tam bu segmentte kamerası bütçesi arasında en iyisi ve günlük işlerde üzmeyecek bir cihaz alacağım. Bütçe 6, 5k. Arkadaşlar M14 önerdiler. Birkaç yorumda 4 GB RAM az gelmiş Reels izlerken bile kasabiliyor tarzı yorumlar gördüm. Sizce gerçeklik payı var mı? Realme C55'e geçmeye değer mi? Kısa vadeli kullanacağım alacağım telefonu bu arada.
Arada kasıyor

Zaten b fiyatta en iyisi o

Bence şu anda Android telefonlarda en az 6 GB RAM olmalı.

Ne kadar fazla o kadar iyi ama evet dediğiniz gibi en az 6 olmalı. Bende 8 var, çok programda o bile yetmeyebiliyor. Türkiye'de orta seviye telefon bile lüks oldu. 10K'lık telefonu olana ooo zengin diyor ülkenin yarısı. Yazık...

Geri
Yukarı