Samsung Odyssey G3 alınır mı?

Yaklaşık 1.5 yıl önce 3200 TL'ye Hepsiburada üzerinden satın aldım. Eğer sormak istediğiniz sorular varsa yanıtlayabilirim.

Ghosting var mı?
Dayanıklı mı?
Sonuç olarak alınır mı? Yoksa aynı fiyata daha iyisi alınır mı?

Ya, bende vardi bu monitor, dusunuldugu gibi dunyanin en kotu seyi degil açıkçası ghosting. Aşırı ucuza gorsem alinabilir derdim yani.

Bazı arkadaşlarım da memnunlar yani fiyatına göre iyi iş çıkardığını söylediler.

Ghosting var mı?
Dayanıklı mı?
Sonuç olarak alınır mı? Yoksa aynı fiyata daha iyisi alınır mı?

Bazı arkadaşlarım da memnunlar yani fiyatına göre iyi iş çıkardığını söylediler.
Sonuc olarak bence asiri uygun bir fiyatta degilse degmez daha iyisi cikar. @Saint Lucia monitor ustadi yardimci olur mutlaka :D

Etkietleyip duruyorum ama sorun yoktur umarim hocam.

AOC dogru bir tercih aklimdaki modelse ama ezberimde degil. Bir de Gigabyte G24F-2 gibi bir modeli vardi.

@Murat C bu arada kardeşim seni etiketlememişim. Senden sonraki mesaja bakarsan cevabını alırsın. :)

Dayanıklılık kısmı kişiye kalmış bir şey doğal olarak. Eğer monitörün tepesine çıkıp oturmazsanız hiçbir sıkıntı olmaz. Ghosting var fakat abartıldığı kadar olduğunu düşünmüyorum. Kontrast oranı diğer panellere göre daha iyi olduğu için siyahlar daha güzel. Ben monitör kolu ile kullanıyorum ve gayet memnunum. Daha iyi modeller var mıdır elbet vardır ama yerin dibine sokulacak bir monitör olmadığını da söylemeliyim.

Dayanıklılık kısmı kişiye kalmış bir şey doğal olarak. Eğer monitörün tepesine çıkıp oturmazsanız hiçbir sıkıntı olmaz. Ghosting var fakat abartıldığı kadar olduğunu düşünmüyorum. Kontrast oranı diğer panellere göre daha iyi olduğu için siyahlar daha güzel. Ben monitör kolu ile kullanıyorum ve gayet memnunum. Daha iyi modeller var mıdır elbet vardır ama yerin dibine sokulacak bir monitör olmadığını da söylemeliyim.
Kesinlikle. Bende abartıldığı gibi bir monitör olduğunu düşünmüyorum. Bu arada çözüldü nasıl koyuluyor. Yeniyim de :)

Geri
Yukarı