Samsung R520 laptopun monitörüne overclock yapmak

LonelyKnife

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
ATI Mobility Radeon HD 4650
Anakart
Samsung R520
İşlemci
İntel 2 duo P7450 2.13 GHz
Elimde yaklaşık 15 yıllık bir laptop var (Samsung R520) incelemek isteyenler inceleyebilir ve ekranını 1366x768 kullanıyorum, internette dolaşırken monitörlere overclock yapılabildiğini öğrendim, bende bu laptopa denemek istiyorum, çözünürlüğü 1440x900 ve 75Hz kullanmayı düşünüyorum, çözünürlük değişemese bile 75Hz yapsam ekranda sorun çıkar mı ?

(Dalgalanma vs,) Genellikle eski veya basit oyunları oynuyorum (CS 1.6, MC sunucuları vb.)

Elimde yaklaşık 15 yıllık bir laptop var (Samsung R520) incelemek isteyenler inceleyebilir ve ekranını 1366x768 kullanıyorum, internette dolaşırken monitörlere overclock yapılabildiğini öğrendim, bende bu laptopa denemek istiyorum, çözünürlüğü 1440x900 ve 75Hz kullanmayı düşünüyorum, çözünürlük değişemese bile 75Hz yapsam ekranda sorun çıkar mı ?

(Dalgalanma vs,) Genellikle eski veya basit oyunları oynuyorum (CS 1.6, MC sunucuları vb.)
Vay vay vay... 2018'de sahip olduğum , şarjda unuttuğum için yanan laptopum. Burada ismini görünce duygulandım , gireyim belki yardımcı olurum dedim. Bu yapacağınız işlemin nedeni nedir? 60 ile 75 Hz arasında çok büyük bir fark olacacağını düşünmüyorum. Bence ekranını riske atmaya değmez fakat yine de karar sizin.

Vay vay vay... 2018'de sahip olduğum, şarjda unuttuğum için yanan laptopum. Burada ismini görünce duygulandım, gireyim belki yardımcı olurum dedim. Bu yapacağınız işlemin nedeni nedir? 60 ile 75 Hz arasında çok büyük bir fark olacacağını düşünmüyorum. Bence ekranını riske atmaya değmez fakat yine de karar sizin.
(Uyarı aldığım için başka hesaptan yazıyorum)
Hocam 15 Hz bile olsa çok fark olduğunu söyleyen konular gördüm, ben de denemek için yapacağım

(Uyarı aldığım için başka hesaptan yazıyorum)
Hocam 15 Hz bile olsa çok fark olduğunu söyleyen konular gördüm, ben de denemek için yapacağım
Anladım hocam geçmiş olsun. Ben zaten gözümle deneyerek göredim. Tahmin ediyorum sadece. Umarım başınıza birşey gelmeden istediğinizi alırsınız.

Geri
Yukarı