Samsung S20 FE (SD) vs iPhone SE (2020)

Eğer ben oyun manyağıyım süreklü Pubg vs. oyunlar oynarım, yanımda da powerbank gezdiririm küçük ekranda yüksek performans oynarım diyorsanız iPhone. Yine Pubg falan oynarım çok az bir performans değişikliğinden bişey olmaz hem ekranı da büyük powerbank de taşıyamam derseniz S20. Ben hep işlemci ve batarya yönünden girdim çünkü ikisininde kamerası iyi.

400. Mesajımı da attım hayırlı olsun alırım.

Iphone alacaksan bütçeyi artırıp 11 felan al. SE modelinin işlemcisi var da ne işe yarıyor? Pubg oynarsın ondan sonra powerbank ararsın sağdan soldan veya orda burda şarjı biter seni rezil eder. Bu ikisi arasında FE daha mantıklı. Ek olarak iphone piyasası iyi, biraz kullanır satarım şeklinde düşünüyorsan bu SE modeli için pek olası değil.

Eğer ben oyun manyağıyım süreklü PUBG vs. oyunlar oynarım, yanımda da powerbank gezdiririm küçük ekranda yüksek performans oynarım diyorsanız iPhone. Yine PUBG falan oynarım çok az bir performans değişikliğinden bir şey olmaz hem ekranı da büyük powerbank de taşıyamam derseniz s20. ben hep işlemci ve batarya yönünden girdim çünkü ikisinin de kamerası iyi.

400. mesajımı da attım hayırlı olsun alırım.

Hocam ikisi de hemen hemen aynı performansı veriyor zaten pubgm de.
Hatta S20 FE SD modelde 60 FPS kilidi olduğu için birebir aynı performansı aynı stabilitede verirler.

Geri
Yukarı