iPhone SE 2020 vs Huawei P30

Note 9 Pro'da Xiaomi büyük iş başarmış bataryası harika PUBG gibi bir oyunda 30 dakikada %6 şarj yer mi bir cihaz.🙂

Ondan bende şikayetçiyim.

Note 9 Pro kullanıcısıyım tek kelime ile harika bir telefon. 30 Dakikada %6 gittiğini söylüyorsunuz sanırım parmaklık %50 üzeri falan olsa gerek bende %4 şarjı gitti. 30 dakikada. parlaklık %25'lerde falandı.

Note 9 Pro kullanıcısıyım tek kelime ile harika bir telefon. 30 dakikada %6 gittiğini söylüyorsunuz sanırım parmaklık %50 üzeri falan olsa gerek bende %4 şarjı gitti. 30 dakikada. Parlaklık %25'lerde falandı.

Xiaomi 16 saat kesintisiz oyun vaadettiği zaman pek inanmamıştım.

Grafikleri görücek ekran yok hem küçük hem çözünürlüğü düşük (1334 X 750)
Aynı yıl çıkan Note 4'ün ekranı 1440X2560 çözünürlükte tabii ki de arada oyun performansı farkı oluşuyor.

iPhone SE'nin A13 işlemcisi ve 3GB Ram'i yeterli değil mi sizce? Ayrıca bi klişe olacak sanırım (doğrulundan emin değilim) "iPhone'un 5-6 mp ön kamerası, android telefonların 20 mp ön kameralarından iyidir veya iphone'un 1 gb rami android'in 3 gb raminden iyidir." vs. şeyler duymuştum bu konu hakkında ne dersiniz?
iPhone’un daha az RAM kullanmasının nedeni arka plana 2-3 uygulama attıktan sonra arka planda çalıştırmaması, ama Android telefonlar arka plandaki tüm uygulamaları çalıştırıyor, sebebi bu😁

Ben bu konudaki iPhone kullanan arkadaşlardan rica ediyorum simplerockets 2 diye bir oyun var acaba oynamayı deneyip kaç FPS'de çalıştığını yazar mısınız oyunun kendi FPS sayaçı var.
Bu oyun adeta bir RAM canavarı bazı roketler cihazımda 800 MB boş RAM bırakmıştı.
Cihazım 6 GB RAM'li.

Neden Mi Note 10 değil?

Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ve çıkması normal, herkes kendi fikrini paylaşıyor. Önemli olan tüketicinin neyi alacağına karar vere bilmesi. artık çağımız ekonomik yaşam çağıdır. kendi şahsi fikrimi söylemem gerekse iPhone SE 2020 128 GB 5.500 TL vermek yerine Xiaomi Mi Note 10 Lite 128 GB 3.620 TL verir kafam rahat kullanırım ve 1900 Lira gibi bir para cebime kalır.

Ben bu konudaki iPhone kullanan arkadaşlardan rica ediyorum simplerockets 2 diye bir oyun var acaba oynamayı deneyip kaç FPS'de çalıştığını yazar mısınız oyunun kendi FPS sayaçı var.
Bu oyun adeta bir RAM canavarı bazı roketler cihazımda 800 MB boş RAM bırakmıştı.
Cihazım 6 GB RAM'li.
Hemen yapıp yazıyorum😁 oyun roket oyunu mu?
AB890F6F-DB09-451C-8736-E84D02E103D7.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı