Samsung S21 FE deneyimleri

Tensar

Picopat
Daha fazla  
S21 FE deneyimlerim.
Telefonu kulaklık kampanyasıyla almıştım.
Ve telefondan gayet memnunum ve internette dolaşan bazı bilgileri değerlendireceğim. Telefon aşırı iyi ekran canlılığı olsun, performansı olsun, kamerası olsun, sesi olsun süper.
Telefonu ilk aldığımda çok ısınıyordu(Adana'da yaşıyorum) ve şarjı bir tık hızlı bitiyordu bundan tereddüt etmiştim ama araştırdım ve bu normal bir olaymış. Bazıları şöyle diyor: Exynos yine Samsung'u rezil etmiş, Exynos çok ısınıyor vb. şeyler. Arkadaşlar bunlar yalandan ibaret bilgiler. Biriside demiş Exynos 2100 sobadan fazla ısınıyor. Bunu diyen kişi ya replika almıştır ya da cihazı sıkıntılıdır. Kamera konusuna girmeyeceğim zaten kamera muazzam videoda güzel. Performansa gelecek olursak ben Wild Rift'te sabit 60 FPS alıyorum hiçbir FPS düşmesi yediği söz konusu değil(cihaz akıyor). Pil konusuna gelirsek beni sabah 10 da %100ken gece 00.30 civarlarında şarjı %16 dıydı. Telefonu kullanma sürem 2,30 saat Wild Rift, telefon görüşmeleri, YouTube, arada sırada Netflix bir de Technopat'ta biraz gezinmek. Sosyal medya sık kullanmam. Bunların dışında sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE deneyimlerim.
Telefonu kulaklık kampanyasıyla almıştım.
Ve telefondan gayet memnunum ve internette dolaşan bazı bilgileri değerlendireceğim. Telefon aşırı iyi ekran canlılığı olsun, performansı olsun, kamerası olsun, sesi olsun süper.
Telefonu ilk aldığımda çok ısınıyordu(Adana'da yaşıyorum) ve şarjı bir tık hızlı bitiyordu bundan tereddüt etmiştim ama araştırdım ve bu normal bir olaymış. Bazıları şöyle diyor: Exynos yine Samsung'u rezil etmiş, Exynos çok ısınıyor vb. şeyler. Arkadaşlar bunlar yalandan ibaret bilgiler. Biriside demiş Exynos 2100 sobadan fazla ısınıyor. Bunu diyen kişi ya replika almıştır ya da cihazı sıkıntılıdır. Kamera konusuna girmeyeceğim zaten kamera muazzam videoda güzel. Performansa gelecek olursak ben Wild Rift'te sabit 60 FPS alıyorum hiçbir FPS düşmesi yediği söz konusu değil(cihaz akıyor). Pil konusuna gelirsek beni sabah 10 da %100ken gece 00.30 civarlarında şarjı %16 dıydı. Telefonu kullanma sürem 2,30 saat Wild Rift, telefon görüşmeleri, YouTube, arada sırada Netflix bir de Technopat'ta biraz gezinmek. Sosyal medya sık kullanmam. Bunların dışında sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Güzel anlatmışsınız hocam.Forumda S20FE,S21FE serisine bir ön yargılı yaklaşım vardı bu incelemeyle kırılır bence.

İşlemcisi kötü kardeşim 2 yıla sıkıntılae çekmeye başlarsın.

Exynos 2100 hakkında konuşursak batarya tüketimi SD 888 ile aşağı yukarı denk. Yük altında 888 bir tık daha fazla tüketiyor. Bu sebepten iki versiyonda da batarya iyi değil. Exynos bu konuda zayıf değil kısaca.
S21 FE güzel telefon, geç olmuş ama hayirli olsun.

Son düzenleme:
Güzel anlatmışsınız hocam. Forumda S20FE, S21FE serisine bir ön yargılı yaklaşım vardı bu incelemeyle kırılır bence.

Kırılmaz hocam S20 FE Samsung'un yaptığı en berbat telefonlardan biridir.

Maalesef 2,4 GHz Xiaomi işlemciler bile 90 FPS destekliyor bu biraz üzüyor ama oyun performansı süper.
Ben bile Y22s'le birlikte 90FPS oynamıştım deneme amaçlı. Ayarlarda 120FPS aktif değilse iki üç ayarlamayla hallediliyor o. YouTube'da tonlarca videosu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı