Samsung S22 vs Samsung S23FE vs Honor 90

Bütçe
25000

Legoladinas

Hectopat
Merhaba dostlar, şu an Samsung A52 kullanıyorum her özelliğinden oldukça memnunum 128 GB depolamanın yanına bir MicroSD kartta ekledim 256 GB oldu bayağı memnunum elime bir fırsat geçti ve daha üst bir cihaza geçme şansım oldu bu 3 model gözüme çarptı Xiaomi hariç her marka benim için uygundur bu telefonumdan önce Meizu kullandım ama güncelleme almadığı için yarı yolda bıraktı. Ona rağmen Xiaomi'den iyiydi ayrıca ailede kullanan var deneyimleme şansım oldu kanser oldum tavsiyelerinizi fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.
Hatayda depremde evimizi kaybettiğimiz için bu alacağım cihazı üniversitem bitene kadar yani 5 yıl kulanmayı hedefliyorum.
Not: Oyun oynamam, dizi film izlemeyi çok severim, güzel anlar olduğunda video ve fotoğraf çekmeyide çok severim
Önemsediğim kriterler: Ekran, kamera, batarya.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
S22 Kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim samsung fe serisi bütün modellerde aşırı ısınmaktadır uzak durmanı öneririm

S22 kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim Samsung FE serisi bütün modellerde aşırı ısınmaktadır uzak durmanı öneririm.

S22 dense S20FE yi tercih ederim S22'nin rezil bataryası ve hayvan gibi ısınan 8 gen 1 işlemcisi yüzünden 2 hafta kullanmadan zararına sattım telefonu.

1707462789704.png

Zaten burada da görüldüğü gibi durum.

Snapdragon ve Exynos arasında da neredeyse fark yok.

S22.PNG
S22.PNG

Son düzenleme:
Honor ekran özellikleri 66w şarjı ile beni baya etkiledi almaya karar verdim gibiyim sadece aklımda tek soru işareti var güncelleme konusu
Bide arayüzü nasıl bir sorun var mı?
Kullananlar memnun mu?

S22 Kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim samsung fe serisi bütün modellerde aşırı ısınmaktadı
S23 FE doğru tercih olur. Bataryayı idare edebilseydiniz S22 derdim.

r uzak durmanı öneririm
Samsung çok başarılı güncelleme olsun stabil çalışması olsun ama tek sorun batarya işini çözsem bile 128 gb hafızayı dolduruyorum şuan mevcut telefonda 40 gb yer kaldı üniversitede sunum yaptığım için bir sürü proje yüklemem gerekiyor micro sd desteği olmadığı için biraz tereddüt ettim yoksa samsung dex vs samsung baya üstün

Bence de Honor 90 fakat biraz daha bütçe arttırıp S23 alma imkanınız varsa çok güzel olur.
Maalesef s23 e çıkmam pek mümkün değil honor 90 ile alakalı tek soru işareti var güncelleme konusu ve arayüz stabilize çalışıyor mu Kullananlar memnun mu?

Son düzenleme:
Honor ekran özellikleri 66w şarjı ile beni baya etkiledi almaya karar verdim gibiyim sadece aklımda tek soru işareti var güncelleme konusu
Bide arayüzü nasıl bir sorun var mı?
Kullananlar memnun mu?

Samsung çok başarılı güncelleme olsun stabil çalışması olsun ama tek sorun batarya işini çözsem bile 128 gb hafızayı dolduruyorum şuan mevcut telefonda 40 gb yer kaldı üniversitede sunum yaptığım için bir sürü proje yüklemem gerekiyor micro sd desteği olmadığı için biraz tereddüt ettim yoksa samsung dex vs samsung baya üstün

Maalesef s23 e çıkmam pek mümkün değil honor 90 ile alakalı tek soru işareti var güncelleme konusu ve arayüz stabilize çalışıyor mu Kullananlar memnun mu?
Arayüzü güzeldir Honor'un, güncelleme konusunda Samsung gibi bir kararlılık beklemeyin. Eğer hafızadan müzdaripseniz zaten üçünden Honor 90'a çıkıyor yine.

Arayüzü güzeldir Honor'un, güncelleme konusunda Samsung gibi bir kararlılık beklemeyin. Eğer hafızadan müzdaripseniz zaten üçünden Honor 90'a çıkıyor yine.
Peki şunu sormak istiyorum realme gt2 veya üst modeli gt2 pro nasıldır şimdi gözüme çarptı
Android 12 ile çıkmışlar Android 14 e yükseltmişler honor 90 ile kıyaslama şansınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı