Samsung S23 FE vs POCO X6 Pro

Hocam peki S22'yi tercih etmeli miyim S23 FE yerine? S22 özelliklerine baktım ve işlemcisinin daha iyi olduğunu gördüm.

Hocam S22 cihazından X6 Pro modeline geçtim, düşmanıma bile S22 önermem. Cihaz kışın dışarıda eliniz donarken alev topu gibi ısınmayı başarıyor.

Bana ısınma sorunu var dediler bende pek takmadım ve cihazı aldıktan sonra harbiden aşırı pişman oldum.
Hocam ekran parlaklığını çok yüksekte mi kullanıyorsunuz? Ben de iPhone 7 ile 5 saat Instagram ekran süresi alıyorum ama ekran parlaklığını bayağı kısık kullanıyorum.

Hocam Instagram gibi şeyler kullandığım için ısınmayı fazla hissetmedim ama dün sergi vardı dediğiniz gibi aktif olarak tam ve ekstra parlaklıkta 3 saat açık durdu aralıksız bayağı bi alevlendi.

Ekran parlaklığı genel olarak adaptifte duruyor. Kırmızı değerin bi tık altında tuttuğumda 4-5 saat.

Redmi cihazı neydi kullandığınız?
Note 12 Pro 5G , Redmi 8A , Redmi Note , Note 8 Pro . Baya geniş bir skala kullandım. En uzun 8A'yı kullandığımdan diğerlerini herhangi bir konuda konuşmadım. Şuan A24 kullanıyorum. Note 12 Pro 5G özletiyor bazen.

20.000 TL veren bir şarj aletine 500 vermeyi mi esirgeyecek.
IPhone'larda da yok ama iPhone hâlâ satıyor.
Çinliler adaptör kılıf koymasa kim alacak Çinli Xiaomi'yi Oppo'yu.
Depolama isteyen alternatiflere yönelebilir ve 8 GB RAM yeterli hem de fazlasıyla.

Hocam siz haklısınız, bence bu konu burada bitebilir.

Ben ne kadar yazsam bir sonuca varamam onu fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı