Samsung telefonda +18 fotoğraflara bakmak sorun çıkartır mı?

Virüs vb bişey olur mu ?

• Oy verenlerin toplamı
    22
Yaşım küçük. Telefonda Samsung'un kendi tarayıcısından gizli çekmek girdim bir şey merak ettim ve bir şey yazdım. Sonra gorsellere baktım ama VPN yok, düz girdim bir tane fotoğrafa tikladim. Sonra bu yazı çıktı bu resim +18 yine de gösterelim mi diyordu. Ben de Evet'e bastım. Fotoğraf geldi ama hiçbir siteye girmedim. Hepsinde öyleydi bu arada sonra kapattım. Korktum annem babam kızabilir diye telefona virüs bulaşabilir diye polis beni tutuklar veya Wi-Fi'den yakalanırım diye endişe geldi bir daha yapmayacağım. Çok korkuyorum, bir şey olur mu?
Merhaba kardeşim, modemin üzerindeki reset tuşuna bas, tuş yoksa reset yazan yere iğne ile dokun. Bu işlem modem geçmişini ve modem ayarlarını silecek. Şifre falan modemin altındaki şifreye dönecek. Sonra Samsung Tarayıcı uygulamasına gir ve geçmişini temizle. Bunlardan sonra hiçbir delile ulaşamazlar. +18 fotoğrafa baktın diye ne polis gelir, ne hapise girersin. Bir web sitesine girip oradan dosya indirmediğin sürece virüs de bulaşmaz. Sadece annen-baban farelerde kızabilir, bu dediklerimi yaptıktan sonra onlar da erişemez. Bir dahakine sağlam bir vpn aç ve gizli sekmeden gir.

Yok siteye değil Google gorsellere baktım orada bunu görmek istiyor musun tarzında yazı vardı ben de evet dedim bundan virüs bulaşir mi?

Eline kuvvet derken ne demek istedin?
Telefona fazla bakma diyorum, elin ağırır.

Yaşım küçük. Telefonda Samsung'un kendi tarayıcısından gizli çekmek girdim bir şey merak ettim ve bir şey yazdım. Sonra gorsellere baktım ama VPN yok, düz girdim bir tane fotoğrafa tikladim. Sonra bu yazı çıktı bu resim +18 yine de gösterelim mi diyordu. Ben de Evet'e bastım. Fotoğraf geldi ama hiçbir siteye girmedim. Hepsinde öyleydi bu arada sonra kapattım. Korktum annem babam kızabilir diye telefona virüs bulaşabilir diye polis beni tutuklar veya Wi-Fi'den yakalanırım diye endişe geldi bir daha yapmayacağım. Çok korkuyorum, bir şey olur mu?

Korkmana gerek yok. Başına bir şey gelmez, ailenin görmesini istemiyorsan geçmişi temizleyebilirsin. Fakat naçizane önerim bu tarz görsellere bakmaman yönünde.

Sadece Google Görseller'den hiç bir şey olmaz. Ama telefon kullanırken her gördüğün linke tıklamamaya çalış. Bazı durumlarda virüs en son endişe edeceğin şey olabilir.
İllegal bir durumda reşit olmadığın için sana bir şey olmasa bile ailenin başı derde girebilir.

Korkmana gerek yok. Başına bir şey gelmez, ailenin görmesini istemiyorsan geçmişi temizleyebilirsin. Fakat naçizane önerim bu tarz görsellere bakmaman yönünde.

Babam bir keresinde yakaladı ve kızdı bu tür şeyere bakınca beynin erir demişti büyüdüğünde sapik bir insan olursun dedi bu doğru mu?

Sadece Google görseller'den hiçbir şey olmaz. Ama telefon kullanırken her gördüğün linke tıklamamaya çalış. Bazı durumlarda virüs en son endişe edeceğin şey olabilir.
İllegal bir durumda reşit olmadığın için sana bir şey olmasa bile ailenin başı derde girebilir.

Şu anda bir şey olamaz değil mi aileme ceza filan gelmez yani.[/url]

Yeni konular

Geri
Yukarı