Samsung Türkiye Garantili Ürünler Ne Oluyor?

Amazon Türkiye'den geliyor. Yerinize göre 1 veya 2 gün içerisinde gelecektir.
Antalya'da yaşıyorum usta
Amazondan alırsam 2 yıl garantili Samsung adı altında mı olacak?
Yani demek istediğim telefonu yanlışlıkla yere düşürdüm.Bunu KVK'ya mı götüreceğim yoksa Samsung'un bayisine mi?

Türkiye garantili ise Samsung kendisi bakar ama ithalatçı alırsanız Delta, KVK gibi yerler bakar garantiye.

Ek olarak bütçeniz artırabilirseniz Honor 10 Lite almanızı öneririm.
Hocam KVK servisi Sony, Motorola, Lenovo ve adını sayamadığım çoğu servisin distribütörü. Delta ithalatçı diye biliyorum. Yanlışım varsa çok ama çok özür dilerim. Beni bilgilendirirseniz minnettar olurum.

Hocam KVK servisi Sony, Motorola, Lenovo ve adını sayamadığım çoğu servisin distribütörü. Delta ithalatçı diye biliyorum. Yanlışım varsa çok ama çok özür dilerim. Beni bilgilendirirseniz minnettar olurum.
Delta servis zaten baya kötü ya ona diyecek laf yok usta :D

@@Princess Azula Hocam attığın linkteki amazon ürününe baktım o'nu da ithalatçı firma olan ''Bittibitiyor'' gönderiyor.Bittibitiyor hakkında birsürü kötü şikayet var,müşteri hizmetlerinde sokak ağızıyla bağıra bağıra kaba kaba konuşmalar,iade kabul etmemeler,vs. şeyler gördüm pek de iyi gözükmüyor amazon.
@Princess Azula hocam müsait olduğunuzda cevaplarsanız çok minnettar kalırım teşekkür ederim.

Dediğiniz doğru fakat Xiaomi gibi markalara servis sağlayabiliyor mesela normalde Xiaomi servisine bakan Genpa Türkiye garantili olanlara servisine KVK bakıyor sananlar var forumda.
Hocam bahsettiğiniz konuyu bilmiyordum ama ben şunu biliyorum, KVK garantili cihazlara Teleservice'de bakıyordu. En azından bahsettiğim 3 markada böyleydi.
Delta servis zaten baya kötü ya ona diyecek laf yok usta :D
Tek şubesi var. Ayrıca ürün servisten dönünce kargoyu müşteriye ödetiyorlarmış. Ne dersin ki... 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı