Samsung Watch 6 alınır mı?

Emirhan5445

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Vatandan S23 alana yanında saati 2000 TL'ye veriyorlar, acaba alınır mı?

1715017945832.png

Anneme aldık 1 ay oldu şarjı iyi gidiyor. Always on Display çok şarj yiyor sadece o kadar onun dışında her gece 1.5 saat koyuyor sarja doluyor sonra alınır bence.

Ne anlamda hocam sarjı uzun süre dayanmıyor mu?

Hocam yanlış yönlendirmek istemem aslında bende Watch 5 var şarjı ortalama 1.5 2 gün gidiyor bana biraz az geldi babamda Watch GT2 var onun şarjı 1 haftadan fazla gidiyor muhtemelen internetten falan kaynaklı olabilir.
Ama bence 2000'e kesinlikle alınır.

Hocam yanlış yönlendirmek istemem aslında bende Watch 5 var şarjı ortalama 1.5 2 gün gidiyor bana biraz az geldi babamda Watch GT2 var onun şarjı 1 haftadan fazla gidiyor muhtemelen internetten falan kaynaklı olabilir.

Hocam huaweilerdede batarya fazla sadece. Çeşitlilik olarak az diye biliyorum. 2bin TL'ye Watch6 çok iyi alınır kesin 4 classic var bende de 1.5 gün gidiyor oda.

Bende 1.5k ya Watch 6 40mm almıştım. Memnunum fonksiyonlar çok islevli ve kolaylık sağlıyor şarjı 1,5 - 2 gün gidiyor. Tavsiye ederim.

Watch 6 classic 43mm kullanıyorum. GPS dahil olabilecek her şey açık ve ölçümler sürekli. Sadece AOD'yi geceleri açıyorum. Her gün akşam yemeği yerken şarj ediyorum. 2 bin tlye gözü kapalı alınır. 7 ay oldu alalı sanırım o günden beri her gün takıyorum. Huawei ile karşılaştırmak bence saçma. Sonuçta saatte android var :)

Watch 6 classic 43mm kullanıyorum. GPS dahil olabilecek her şey açık ve ölçümler sürekli. Sadece AOD'yi geceleri açıyorum. Her gün akşam yemeği yerken şarj ediyorum. 2 bin TL'ye gözü kapalı alınır. 7 ay oldu alalı sanırım o günden beri her gün takıyorum. Huawei ile karşılaştırmak bence saçma. Sonuçta saatte Android var :)

Hocam bende muhtemelen o yüzden az gidiyor diye düşündüm fakat yine de alacak kişiye bilgilendirme amaçlı 2 gün gittiğini söyledim yoksa kesinlikle GT2 ile kıyaslanamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı