Sanal Gerçeklik Gözlüğü Tavsiyesi

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, akıllı telefonumda kullanmak üzere kaliteli bir sanal gerçeklik gözlüğü alıp test etmek istiyorum fakat bu ürünler hakkında hiç bilgim yok desem yeridir. Kullandığım telefon modeli Huawei Mate S. 200-300 TL civarında bir ürün düşünüyorum fakat değecek ise şayet 600 TL'ye kadar da çıkabilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum. :)
Bir de merak ettiğim başka bir konu var. Şuan için bilgisayar üzerinde kullanılabilecek tek ürün Oculus Rift mi yoksa başka alternatiflerim de bulunuyor mu ?

@samet67671

Almışken kaliteli birşey alayım diyorum, huawei olması şart değil. Sürekli olarak telefon değiştirdiğimden pek önemi yok. :)

Ben SGGvr'yi tavsiye ederim Türk Malı 81 ile gönderiyorlar kargo onlardan fiyatı 40 tl 300 Lira verip Gear VR alacağınıza bunu alın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuradan satın alabilirsiniz

Bir gün dünyaca ünlü olursa Gear VR'ye fiyatıyla ve kalitesiyle dudak uçuklatır.
Ben daha almadım ama yakında alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı