Exxen Sanal kart kabul etmiyor

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Exxen 10 günlük deneme alacaktım hem Fenerin maçı hem Galatasaray'ın maçı izlerim diye ama kabul etmiyor alımımı. Kredi kartı bilgilerini eksiksiz girin diyor ama eksiksiz giriyorum. Bir de isim soy isim doğru yaz diyor o da doğru ona da yanlış diyor. PC tarafın'da zaten girdiğim de bekletiyor beni ve ilerleyemiyorum. Mobilden denedim mobilde ödeme yerine geldim ama kabul etmiyor. Exxen sanal kart kabul etmiyor mu?

Merhaba, Exxen 10 günlük deneme alacaktım hem fenerin maçı hem Galatasaray'ın maçı izlerim diye ama kabul etmiyor alımımı. Kredi kartı bilgilerini eksiksiz girin diyor ama eksiksiz giriyorum. Bir de isim soy isim doğru yaz diyor o da doğru ona da yanlış diyor. PC tarafın'da zaten girdiğim de bekletiyor beni ve ilerleyemiyorum. Mobilden denedim mobilde ödeme yerine geldim ama kabul etmiyor. Exxen sanal kart kabul etmiyor mu?

Ücretsiz deneme için etmez ama normal deneme sürümü değil de direk satın alırsan kabul eder.

Merhaba, Exxen 10 günlük deneme alacaktım hem Fenerin maçı hem Galatasaray'ın maçı izlerim diye ama kabul etmiyor alımımı. Kredi kartı bilgilerini eksiksiz girin diyor ama eksiksiz giriyorum. Bir de isim soy isim doğru yaz diyor o da doğru ona da yanlış diyor. PC tarafın'da zaten girdiğim de bekletiyor beni ve ilerleyemiyorum. Mobilden denedim mobilde ödeme yerine geldim ama kabul etmiyor. Exxen sanal kart kabul etmiyor mu?
İçinde 1TL yoksa ondan olabilir. Ek olarak da Exxen zaten maç günleri çöküyor 😅
1698161488222.png

Arkadaşımdan gelen yaklaşık 10dk önceki fotoğraf. Kullanmanızı önermem.

Ücretsiz IPTV'ler var onlara göz atmani tavsiye ederim. Geçen seferki gibi çökerse inşallah TV'den izleriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı