Sanal makineye kurulacak işletim sistemi önerileri

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Selam ben VMware'a yeni işletim sistemleri kurmak istiyorum ISO dosyası 500 MB'ı geçmez ise ve minimum RAM gereksinimi 768 MB'ı geçmez ise sevinirim. Windows Lite veya Linux dağıtımları olabilir.

Selam ben VMware'a yeni işletim sistemleri kurmak istiyorum ISO dosyası 500 MB'ı geçmez ise ve minimum RAM gereksinimi 768 MB'ı geçmez ise sevinirim. Windows Lite veya Linux dağıtımları olabilir.
Benim bloguma bakabilirsiniz hocam.

Bak bu biraz hoşuma gitti deneyebilirim yanında 16.04 kurmayı da düşünüyorum hatta.

Zaten VirtualBox'ta kullanıyorum.
Windows NT 4.0?

Aslında ben rehberlere ara verdim. Ama en kısa zamanda tekrar başlayacağım. Windows, Linux, Ubuntu vs. Bunların hepsinin kurulumunu atacağım. Ayrıca Windows 1.0'a da bakabilirsiniz.

Windows NT 4.0?

Aslında ben rehberlere ara verdim. Ama en kısa zamanda tekrar başlayacağım. Windows, Linux, Ubuntu vs. bunların hepsinin kurulumunu atacağım. Ayrıca Windows 1.0'a da bakabilirsiniz.

O biraz fazla sıkıcı kuruyorsun bitiyor sonra bir işe yaramıyor fazla eski olduğu için kodlarıyla oynayamıyorsun ya da virüs testi yapamıyorsun daha çok vakit harcanacak bir şey istiyorum ben.

Geri
Yukarı