Elektronik SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C Bellek 199 TL!

Değerlendiren 106.000 kişinin kaçı gerçek bir inceleme yapıyor? Çoğu dosya saklamak için kullanıyor, hızı önemsemiyor. Amazon'da satılan bir ürüne yabancı yorumu kısmında peş peşe bir yıldız sıralanıyorsa o ürün alınmamalı. Birçok kişi okuma-yazmasının sorunlu olduğunu ve düşük olduğunu yazmış. Eleştirel yorumlar ürünün beş yıldız üzerinden kaç aldığından daha önemli.
Yazdığım şeyi zaten doğru anladıysanız üründe olumlu veya olumsuz bir şey söylemedim ama genel bir problem olsa %3 olumsuzluk ile kısıtlı kalmazdı ve çok detaylı bakmamışsınız sanırım ama olumlu yorumların detayı ve sayısı olumsuzlardan kat be kat daha fazla ve herkesin dediği en ortak şey bu fiyatta bu özellikler fiyatının çok üstünde. Bardağa boş değil dolu tarafından bakarsanız daha olumlu olabilirsiniz diye düşünüyorum bu tarz ürünler için.

Yazdığım şeyi zaten doğru anladıysanız üründe olumlu veya olumsuz bir şey söylemedim ama genel bir problem olsa %3 olumsuzluk ile kısıtlı kalmazdı ve çok detaylı bakmamışsınız sanırım ama olumlu yorumların detayı ve sayısı olumsuzlardan kat be kat daha fazla ve herkesin dediği en ortak şey bu fiyatta bu özellikler fiyatının çok üstünde. Bardağa boş değil dolu tarafından bakarsanız daha olumlu olabilirsiniz diye düşünüyorum bu tarz ürünler için.

Bende bu şekilde düşünüyorum bro tabiri caizse IMDb puanı 9.5 Breaking Bad için olumsuz eleştiriler var izlenmez, izlemeyin izlettirmeyin demek gibi bir şey bunu almayın demek.

Değerlendiren 106.000 kişinin kaçı gerçek bir inceleme yapıyor? Çoğu dosya saklamak için kullanıyor, hızı önemsemiyor. Amazonda satılan bir ürüne yabancı yorumu kısmında peş peşe bir yıldız sıralanıyorsa o ürün alınmamalı. Birçok kişi okuma-yazmasının sorunlu olduğunu ve düşük olduğunu yazmış. Eleştirel yorumlar ürünün beş yıldız üzerinden kaç aldığından daha önemli.
Kesinlikle haklisin dostum bellek bir sure sonra bozuldu kopyalama falan yapmiyor ustelik viruslu dosya falan da girmedi icine kenarda duruyor suan

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı