Sapphire Pulse RX 6700 XT ısınıyor mu?

Yusufhecnopat

Hectopat
Sapphire Pulse RX 6700 XT fazla ısınma var mı? Arkadaşlar belli başlıkta da konumuz bu ekran kartını alacağım 2 el

Sapphire Pulse RX 6700 XT ekran kartı tam modeli bu sizce nasıl?​

Hocam yanlışmı hatırlıyorum bilmiyorum ama RX 6600 seirisinde bir ısınma sorunu mevcuttu.

Hayır, 6000 serisinde sorun yok. Sadece bazı dandik soğutmalı modeller sorun çıkartıyorlardı o konuda.

Konuya gelirsek, normal bir ısınması var. Çok değil.

Hayır, 6000 serisinde sorun yok. Sadece bazı dandik soğutmalı modeller sorun çıkartıyorlardı o konuda.

Konuya gelirsek, normal bir ısınması var. Çok değil.

Düz Sapphire de ısınma vardı diye hatırlıyorum Pulse de biraz daha azdır.

Peki hocam bende Gigabyte RX 6600 var RX 6700 XT'ye geçmek mantıklı mı işlemcim i5 11400 1080p de oynayacağım.

Peki hocam bende Gigabyte RX 6600 var RX 6700 XT'ye geçmek mantıklı mı işlemcim i5 11400 1080p de oynayacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mantıklı. Arada ciddi fark var.

3 ay miningde kullanılmış Pulse 6700XT aldım ikinci el. FurMark 10 dk'lık testte max 78 gördü, 78'i de toplam 2-3 saniye görmüştür. Max 77 diyebilirsin yani. Pulse serisi muadillerine göre biraz daha ısınıyor yani evet. Oyunda ben bu dereceleri gördüğümü hatırlamıyorum o yüzden problem de etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı