Çözüldü Şarj adaptörü fark eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustdelol

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone şarj etmek için 20W orijinal adapötürnü alınmasını mı önerirsiniz yoksa Spigen'ya da Baseus gibi markaların 20W adapötlreri de zararsız çalışır mı?

Çözüm
Bir sorun olmaz. Baseus, Spigen, Ugreen, Anker gibi markalar kendilerini kanıtlamış kaliteli markalardır. Bu markaların birçok ürününü yıllarca bir sorun yaşamadan kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.
iPhone 8 cihazımın orijinal adaptörü daha kullanalı 1 yıl bile olmamışken yanmıştı. Eski Sony Xperia Z3 telefonumun adaptörünü 4 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Ek olarak babam iPhone 12 cihazında 1.5 yıldır hypergear marka adaptör kullanıyor, sorunsuz ve hızlı bir şekilde şarj ediyor, ısınma vs. yapmıyor.
Bir sorun olmaz. Baseus, Spigen, Ugreen, Anker gibi markalar kendilerini kanıtlamış kaliteli markalardır. Bu markaların birçok ürününü yıllarca bir sorun yaşamadan kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.
iPhone 8 cihazımın orijinal adaptörü daha kullanalı 1 yıl bile olmamışken yanmıştı. Eski Sony Xperia Z3 telefonumun adaptörünü 4 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Ek olarak babam iPhone 12 cihazında 1.5 yıldır hypergear marka adaptör kullanıyor, sorunsuz ve hızlı bir şekilde şarj ediyor, ısınma vs. yapmıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Ugreen, Baseus, kablolarını kullanırım ama adaptörleri bana bir güven vermiyor. Apple 20W şarj adaptörüne de o kadar para vermek saçma geliyorsa Xiaomi veya Samsung orijinal adaptörü almak daha mantıklı.

Güncelleme yapayım arkadaşlar.
Sonuç olarak 300TL civarı orijinal bir iPhone adaptörü buldum ve onu aldım. Cevap yazan herkese teşeklürlerimi iletiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı