Satılan PUBG Mobile hesabı ban yerse karşıdaki kişi dava açabilir mi?

arkadaşlar, ben GameSatış'da PUBG Mobile hesabi sattım. Hesaba UC yüklenmiyordu bunu ilan açıklamalarında alan kişide boyle almayi kabul etti. Hesapta RP aboneligi vardi, onu iptal ettim. 7 gun sonra yani dün hesap 30 gün ban yedi. Simdide beni suçluyor ve para iadesi istiyor. Ona ancak hafta ici yani birkaç gune yaparim dedim. Ancak zorluyor simdi beni siteye sikayet etse bir şey olur mu, dava falan yer miyim? Tüm baglar alicida.

arkadaşlar, ben GameSatış'da PUBG Mobile hesabi sattım. Hesaba UC yüklenmiyordu bunu ilan açıklamalarında alan kişide boyle almayi kabul etti. Hesapta RP aboneligi vardi, onu iptal ettim. 7 gun sonra yani dün hesap 30 gün ban yedi. Simdide beni suçluyor ve para iadesi istiyor. Ona ancak hafta ici yani birkaç gune yaparim dedim. Ancak zorluyor simdi beni siteye sikayet etse bir şey olur mu, dava falan yer miyim? Tüm baglar alicida.

Aradan 7 gün geçmiş hocam hiç uğraşmayın bile bence.

Siteye şikayet etse ne olur bilmiyorum ama PUBG hesabı satmak ve satın almak yasak olduğu için dava edemez.

Direkt dava açamaz. Açmaz zatende açacaksada açamaz. Önce GameSatış ile iletisime gecer. Haklıyı haksızı site belirler. Fakat siz hesaba bir şey bile yapmadıysanız haklısınız.

Ki zaten sava başlatmak sanırsam 18 bin TL falan. O kadar verir mi sizce?

Bunu dio oyun

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240427-083815_PUBG MOBILE.jpg
    Screenshot_20240427-083815_PUBG MOBILE.jpg
    413,1 KB · Görüntüleme: 24
Direkt dava açamaz. Açmaz zatende açacaksada açamaz. Önce GameSatış ile iletisime gecer. Haklıyı haksızı site belirler. Fakat siz hesaba bir şey bile yapmadıysanız haklısınız.

Ki zaten sava başlatmak sanırsam 18 bin TL falan. O kadar verir mi sizce?
Bilemiyorum ancak kendisine beklemesini soyledim ban zaten acilacak ancak anlamio ve hesaba 1350 tl verdi maskara m4 4sv di zaten uc yuklenmio diye ucuza vernistim

Arkadaş UC yatırılmyıor diye illegal yollarla UC almaya çalışmış olabilir mi?
Yok hesap oncedende alinmiyirdu uc ancak ilan açiklamalarinda yaziyordu ce kendisi boyle almayi kabul etti

Bilemiyorum ancak kendisine beklemesini soyledim ban zaten acilacak ancak anlamio ve hesaba 1350 tl verdi maskara m4 4sv di zaten uc yuklenmio diye ucuza vernistim

Yok hesap oncedende alinmiyirdu uc ancak ilan açiklamalarinda yaziyordu ce kendisi boyle almayi kabul e
Arkadaş UC yatırılmyıor diye illegal yollarla UC almaya çalışmış olabilir mi?
Valla onu bileniyorum ve olsa bile kanitlayamam

Siz illegal yollarla almaya çalıştıysanız ondanda ban yemiş olabilir. Eğer böyle bir durum varsa iade etrmeniz lazım. 30 günde beklesin bir zahmet.

Hesabı her şeyi yerli yerinde söyleyip sattıysanız hiçbir şey yapamaz sorumluluk artık onun üzerindedir. Dava açarsa bile sizin de dediğiniz gibi " hesaba UC yüklenmiyordu bunu ilan açıklamalarında alan kişide boyle almayi kabul etti." bu mesajlaşmaları ne olur ne olmaz SS alın bu kanıtları gösterirsiniz

Siteye sordum site beni tehdit edio ben onceden buna benzer bi sorun yasadin satici bakmadi bile site umursamadi gidun istediginiz yere sikayet edin deyip cikdi

Siz illegal yollarla almaya çalıştıysanız ondanda ban yemiş olabilir. Eğer böyle bir durum varsa iade etrmeniz lazım. 30 günde beklesin bir zahmet.
Hesabi ben satin alnistim uc yuklenmio diye ucuza almiatim

Hesabı her şeyi yerli yerinde söyleyip sattıysanız hiçbir şey yapamaz sorumluluk artık onun üzerindedir. Dava açarsa bile sizin de dediğiniz gibi " hesaba UC yüklenmiyordu bunu ilan açıklamalarında alan kişide boyle almayi kabul etti." bu mesajlaşmaları ne olur ne olmaz SS alın bu kanıtları gösterirsiniz
Dogru ancak dava acarsa sıkıntı ya

Yeni konular

Geri
Yukarı