Sayısal 25 bine girmek

PatrickBateman7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an 11.sınıf öğrencisiyim ve TYT denemelerinde 50 net civarı yapıyorum. Okul sınavları başlayacak ve OBP için onlara çalışmam gerekiyor(85 OBP). Yazın herhangi bir işim yok ilk 20 günde 11 tekrarı ve 70 günde de TYT basıp TYT ve 11 konularını bitireceğim. Sizce 85 ortaöğretim başarı puanı ile hayvan gibi çalışarak 1 senede 25k sıralamaya girilir mi?

Arkadaşlar şu an 11.sınıf öğrencisiyim ve TYT denemelerinde 50 net civarı yapıyorum. Okul sınavları başlayacak ve OBP için onlara çalışmam gerekiyor(85 OBP). Yazın herhangi bir işim yok ilk 20 günde 11 tekrarı ve 70 günde de TYT basıp TYT ve 11 konularını bitireceğim. Sizce 85 ortaöğretim başarı puanı ile hayvan gibi çalışarak 1 senede 25k sıralamaya girilir mi?

Daha iyisini bile yaparsın şimdiden olur mu olmaz mı diye düşünüp stres olma vaktini harcama benim OBP seninkinden iyiydi ama olur mu olmaz diye düşünmekten çalışamadım tmye geçtim

girilir 11. sınıf derslerine ağırlık ver sınavı kazandıran ayt.

Hocam peki sizce ihtimali var mı şöyle günde 8 saat falan çalışsam?
Öncelikle saat üzerine çalışma olmaz. Gün gün planlama yapıp konuları erit. Şu kadar saat çalışacağım demek faydalı değil bence. İhtimali var da sence soru bu mudur? Zaten çalışma sistemini bulduktan sonra disiplinli şekilde çalışırsan geri dönüşünü alır devam edersin, bol şans.

Hayvan gibi çalışacağım diye kendi kendini gaza getirmenin anlamı yok. İnsan gibi çalışın. Sosyal aktiviteye önem verin. Yoksa dönemin ortasında o gaz patlayabilir.

Geri
Yukarı