Scythe fuma 2 vs Artics Freezer 34 Duo

bluewave

Hectopat
Selamlar,
Bugün MSI Mag Forge 100R kasa aldım. AMD 5 3600 işlemci, ASRock B450 PRO4 ana karta, Palit RTX 2060 ekran kartına sahibim. İşlemci için soğutucu almak istiyorum. Şu anda stok fan kullanıyorum.

Fuma 2 ile artic duo 34 arasında kaldım. İkisi de kasa ve ankartıma, işlemcime uyumlu mudur hangisi daha iyidir indirimler bitmeden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Fuma 2, Arctic'ten daha performanslı. Lakin biraz kaba duruyor. Aralarında yaklaşık 3 derece fark var. Aklınıza yatanı alın.

İşlemci, kasa, anakart herhangi bir uyum sorunu olur mu linkteki fuma ürünü ile bende baktım internetten yabancılar fumayı övmüş bayada emin olamadım.Gerçi attığım linkte stok yokmuş arıyorum şuanlık uygun fiyata :D.

Evet şuan fark ettim stokta yokmuş malasef indirimler bitmeden acele alıyım derken gözden kaçırmışım :( Doğru düzgün stok yok bizdehesapli diye bir sitede var gözüküyor ama ne kadar güvenilir bilemedim

Burada var güvenilir bir yer.
tam güvenilir mi diye sorucaktım siz göndermişsiniz linki saolun sanırım fuma'dan yana kullanıcam tercihimi artic cpu'nun tamamını kaplamıyor yazmışlar içime sinmedi pek ses olarak da fuma çok iyi demişler.
Aldım Fumayı bu siteden baktım şimdi site hakkında yorumlarda olumlu umarım sıkıntısız bir süreç olur :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı