SD kartı dahili yapma

ayrodinamik

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Henüz gelmeyen Honor 90 telefonumun dahili hafızasını artırmak için SD kart eklemek istiyorum fakat SD kartı ayrı bölme değil de dahili hafızaya ekleyeceğim. Bunun için SD kArtın hızlı olması lazım. Peki tam olarak olayı nedir, telefonun okuma yazma hızına eşit SD kart mı almalıyım veya bunun bir standardı mı var ay.rı bir kategoride?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Henüz gelmeyen Honor 90 telefonumun dahili hafızasını artırmak için SD kart eklemek istiyorum fakat SD kartı ayrı bölme değil de dahili hafızaya ekleyeceğim. Bunun için SD kArtın hızlı olması lazım. Peki tam olarak olayı nedir, telefonun okuma yazma hızına eşit SD kart mı almalıyım veya bunun bir standardı mı var ay.rı bir kategoride?
SD kartı dâhili olarak kullanmak istiyorsanız. Telefonunuz rootlu yani kök erişimine sahip olmanız gerekir.onun dışında standart bir SD kart alabilirsiniz. Sıkıntı yaratmaz.

Merhaba,
SD kart üzerine resim, video, belge kaydedebilirsiniz ama oyun ve uygulamaları kaydedemezsiniz. Çok eskiden vardı bu özellik, uygulamanın %20 ila %60 kadar yenilenme gerektirmeyen kısımları SD kart üzerine kaydediyordu ama artık yok.

Yapmak için Root atmanız lazım.

Geri
Yukarı