Secure Frame Thermalright Frozen Notte 240 soğutucu ile uyumlu mu?

Ahmet Kader

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F | ASUS Radeon TUF RX 7800 XT | ASUS Prime A620M-E CSM | GSKILL 48GB (2x24GB) TRIDENT Z5 NEO | Samsung 980 PRO 1TB NVMe SSD | Thermalright Frozen Notte 240 ARGB | ASUS A21 mATX Mesh Siyah Mid Tower Kasa
Şu anda Thermalright'ın AM5 secure frame ini almak istiyorum fakat soğutucum anakartın ustunde gelen stok fanı vidalamak için çıkardığımız parçlara oturtularak takılıyor buna uyar mı? Sıvı soğutucum Thermalright frozen notte 240.

Şu anda Thermalright'ın AM5 secure frame ini almak istiyorum fakat soğutucum anakartın ustunde gelen stok fanı vidalamak için çıkardığımız parçlara oturtularak takılıyor buna uyar mı? Sıvı soğutucum Thermalright frozen notte 240.
benim gördüğüm, soğutucu vidasına değil, işlemciyi sıkıştırma mandalı varya, onu söküyorsun oraya geliyor yani soğutucu vidaları değil, seninki soğutucu vidaları bütün bir parçamı o garipmiş, o zaman soğutucu modelin için tekli vida bulman gerekir. Kırmızı ok olan vidaları söküp takıyorsun, sarı alandakiler kalıyor onlar soğutucu geliyor.

Dosya Ekleri

• xxx22.jpg
    xxx22.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Geri
Yukarı