Seneye üniversiteye gidecek birisi için masaüstü mü dizüstü mü?

berelp

Picopat
Daha fazla  
İyi günler hocalarım. Ben bu sene mezuna kaldım, diğer sene üniversitesiye gideceğim. Bu yaz bilgisayar almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Masaüstü alıp bir yıl kullandıktan sonra satıp onun yerine dizüstü mü almalıyım yoksa direkt dizüstü mü alayım? Eğer bilgisayar aldıktan sonra satarsam bütçeyi biraz arttırabilirim. Bundan sonra vereceğim bilgiler çok önemli değil. Bilgisayar önerisi istemiyorum ama bütçemin yaklaşık 25k olduğunu belirteyim. Bu bütçeye kasasından, monitörüne, klavyeden, kulağına yani kısacası her şey dahil. Bilgisayarın tek amacı oyun oynamak olacak. Üniversiteye gideceğim şehirde Eskişehir.

Sonunda illaki laptop alacaksan şimdiden al. Üniversitede masaüstü kullanma şansın varsa masaüstü al derim ama.

Laptop al çünkü şu anda bilgisayar toplasan bile sınava çalışacağından kullanma fırsatın olmayacak. Laptop alırsan en azından arkadaşlarınla falan bir yerlere gittiğinizde götürüp ders çalışırsınız.

Okuyacağın bölümün bilgisayarla işi olur mu, olursa okula götürmen gerekecek mi, gideceğin şehirde ayrı eve mı çıkacaksın yoksa yurtta mı kalacaksın?

2. el fiyatları düştü bayağı, alacaksan bir kere al ne alacağına da sen karar ver. Eve çıkacaksan masaüstü net yoksa laptop.

İyi günler hocalarım. Ben bu sene mezuna kaldım, diğer sene üniversitesiye gideceğim. Bu yaz bilgisayar almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Masaüstü alıp bir yıl kullandıktan sonra satıp onun yerine dizüstü mü almalıyım yoksa direkt dizüstü mü alayım? Eğer bilgisayar aldıktan sonra satarsam bütçeyi biraz arttırabilirim. Bundan sonra vereceğim bilgiler çok önemli değil. Bilgisayar önerisi istemiyorum ama bütçemin yaklaşık 25k olduğunu belirteyim. Bu bütçeye kasasından, monitörüne, klavyeden, kulağına yani kısacası her şey dahil. Bilgisayarın tek amacı oyun oynamak olacak. Üniversiteye gideceğim şehirde Eskişehir.
Tartışmaya kapalı, laptop.

Mezuna kalmış birisinin oyun oynamak için bilgisayar düşünmesini hiç sağlıklı bulmuyorum. İşlerinizi görecek bir laptop almanızı tavsiye ederim.
İstediğim bölüm fazla puan istemiyor, mezuna bırakma sebebim keyfi.
2. el fiyatları düştü bayağı, alacaksan bir kere al ne alacağına da sen karar ver. Eve çıkacaksan masaüstü net yoksa laptop.
Yurt çıkarsa yurtta kalacağım.

Okuyacağın bölümün bilgisayarla işi olur mu, olursa okula götürmen gerekecek mi, gideceğin şehirde ayrı eve mı çıkacaksın yoksa yurtta mı kalacaksın?
Yurtta kalmayı düşünüyorum, bölümün bilgisayarla alakası yok.

İyi günler hocalarım. Ben bu sene mezuna kaldım, diğer sene üniversitesiye gideceğim. Bu yaz bilgisayar almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Masaüstü alıp bir yıl kullandıktan sonra satıp onun yerine dizüstü mü almalıyım yoksa direkt dizüstü mü alayım? Eğer bilgisayar aldıktan sonra satarsam bütçeyi biraz arttırabilirim. Bundan sonra vereceğim bilgiler çok önemli değil. bilgisayar önerisi istemiyorum ama bütçemin yaklaşık 25k olduğunu belirteyim. Bu bütçeye kasasından, monitörüne, klavyeden, kulağına yani kısacası her şey dahil. Bilgisayarın tek amacı oyun oynamak olacak. Üniversiteye gideceğim şehirde Eskişehir.

Kendi sehirinde aile evinde ise PC şehir dışıysa laptop.

Geri
Yukarı