Steam "Senkronize edilemedi" hatası

NarrowVictory

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Dün GTA Online girmeye çalıştım. Fakat hiçbir şekilde girmedi. Şimdi tekrar girmek istediğimde resimdeki gibi "senkronize edilemedi" hatası alıyorum. "Yine de oyna" tuşuna hiç basmadım.

Hocam resim yüklemeyi unuttum ve şuan yükleyemiyorum. Resimde dediğine göre ilerlemeniz kaybolabilir gibi şeyler diyor.
Hocam bir sorun oldu galiba resim yükleyemiyorum.

Anladım hocam. Bende de bazı oyunlarda cloud durumunun altında güncel olmadığını söylüyordu. Çok önemsemedim açıkçası oynadım. Hiçbir şey olmadı. Sizde de bir şey olacağını düşünmüyorum.

Cloud durumuna tıkladığınız zaman çözülmesi gerekiyor. Şahsen başıma geldiğinde aynısını yaptım bir daha bu problemi yaşamadım.

@4llame @Fako29 Hocam "yine de oyna" butonuna tıkladım. Ve ilerlemem kaybolmadı. Şu an sorunsuz hem hikaye modunu hem de Online'yi oynayabiliyorum. Ama her oynamak istediğimde hata veriyor. Biraz rahatsız edici. Ama oyuna çok girmediğim için bana sorun olmuyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

@4llame @Fako29 Hocam "yine de oyna" butonuna tıkladım. Ve ilerlemem kaybolmadı. Şu an sorunsuz hem hikaye modunu hem de Online'yi oynayabiliyorum. Ama her oynamak istediğimde hata veriyor. Biraz rahatsız edici. Ama oyuna çok girmediğim için bana sorun olmuyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Hocam o Cloud sizin ilerlemenizi kaydeder diye biliyorum. Yani sizin save dosyanızı kaydeder oyunu silip yüklediğinizde o saveden devam etmenizi sağlar diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltirler. O yüzden pek bir şey olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı