Çözüldü Sennheiser CX True Wireless mikrofon sesi çok az geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

st0mh3l

Centipat
Merhaba yeni Amazon üzerinden Sennheiser CX true Wireless aldım.
Daha bugün elime ulaştı uygulamasını indirdim kullanmaya başladım hiçbir problem yok bir de mikrofonu test edeyim dedim ses çok ama çok az gidiyor. Duyulmayacak derecede az sesi fullüyorum o zaman bile çok hafif geliyor.
Garantiyi aradım gönderin bakalım diyor 1 ay süre veriyor.
Bir şeyi açmayı mı unuttum acaba diye düşünüyorum. Sanırım garantiye yollayacağım ama bir ay sonra bir şey yok bunda deyip yollamalarından çekiniyorum. Sizce ne yapmalıyım? Sesinden vs. çok memnunum iade etmek istemiyorum.
Garanti bircom.
Telefonum iPhone 11.

Çözüm
Ters takma ihtimaliniz olabilir mi? Yanlış bilmiyorsam mikrofonlar için tek taraftan delik var o modelde.
Ters takma ihtimaliniz olabilir mi? Yanlış bilmiyorsam mikrofonlar için tek taraftan delik var o modelde.

Hocam cidden teşekkürler sorunum çözüldü.
Kafam dalgın 2 delik var kulaklıkta ben şekil olarak doğru takmışım ama mikrofon yukarı geldiği için ses almıyormuş, bir de sol kulaklığın bağlantısı kesilmiş çıkarıp ona konuştum o da ses almayınca kesin sıkıntı var dedim hem ters takıp hem de bağlanmayınca kafa gitti.
Boşu boşuna gönderiyorduk garantiye. Teşekkürler tekrardan konu kapanabilir.

Geri
Yukarı