Sennheiser PC38X vs Game One/Zero

Bütçe
4600
Ben yanlış yorumlamış da olabilirim hocam kusura bakmayın.
Yani dediğim gibi konumlama için Game Zero. Diğer şeylerde DT 770 daha iyi.
Şayet arkadaşın dediği gibi bir 560s uydurabilirseniz devasa sahnesiyle hastası eder. Ayrıca açık kapsül olduğu için daha geç terleme yapar diğer ikisine göre. En iyi senaryo o olur fakat malum, ne kadar ekmek o kadar köfte.

Tüm seçenekleriniz iyi. Konuştuklarımız ışığında size en uyanı tercih edin ve arkanıza bakmayın. Opsiyonlarınız güzel. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

Beğenmeme olasılığınız sıfıra yakın. Ben şu ana dek 560s beğenmeyen bir tane insan görmedim.

Game Zero alacağım, ilerleyen seneler için de eğer iyileri çıkmazsa beyerdynamic veya HD560s gibi modelleri de kenara not aldım.

Sarı sitede satılan 3.250 TL'lik ürünü alabilirim zaten Param Güvende sistemi olduğu için herhangi bir sorunu varsa yollarım geri.

@Merdt hocam kusura bakmayın tekrardan rahatsız ediyorum ama Game Zero sanırsam deri pedlere sahip ve değiştirelemez öyle değil mi? Ben normalde Adana'da doğdum büyüdüm oranın sıcağına alıştım fakat vücut olarak bir insanın 1.5 katı daha fazla terliyorum yani gün içinde oturduğum yerde bile terleyen insanım deri mahveder gibime geldi..

Son düzenleme:
@Merdt hocam kusura bakmayın tekrardan rahatsız ediyorum ama Game Zero sanırsam deri pedlere sahip ve değiştirelemez öyle değil mi? Ben normalde Adana'da doğdum büyüdüm oranın sıcağına alıştım fakat vücut olarak bir insanın 1.5 katı daha fazla terliyorum yani gün içinde oturduğum yerde bile terleyen insanım deri mahveder gibime geldi..

Değiştirilemez olduğunu zannetmiyorum. İnternette satılanlar vardı da alıp denemedim benim hala sapasağlam.
Sağlam terletiyor orası doğru. Çünkü izolasyonu sağlam bir deri bu da hepten hava almıyor demek.

IEM baksanız madem? Moondrop Aria, Truthear Hexa falan işinizi görür bence. Hem terletmez hem de son derece kaliteli kulaklıklardır.

Ben yanlış yorumlamış da olabilirim hocam kusura bakmayın.
Yani dediğim gibi konumlama için Game Zero. Diğer şeylerde DT 770 daha iyi.
Şayet arkadaşın dediği gibi bir 560s uydurabilirseniz devasa sahnesiyle hastası eder. Ayrıca açık kapsül olduğu için daha geç terleme yapar diğer ikisine göre. En iyi senaryo o olur fakat malum, ne kadar ekmek o kadar köfte.

Tüm seçenekleriniz iyi. Konuştuklarımız ışığında size en uyanı tercih edin ve arkanıza bakmayın. Opsiyonlarınız güzel. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

Beğenmeme olasılığınız sıfıra yakın. Ben şu ana dek 560s beğenmeyen bir tane insan görmedim.
Hocam peki 560s mi dt 900 pro x mi sizce? FPS oyunlarında da 560s kullanan görüyorum twitch'te filan ama 560s konfor olarak rahat bir kulaklık değil diyorlardı redditte.

Değiştirilemez olduğunu zannetmiyorum. İnternette satılanlar vardı da alıp denemedim benim hala sapasağlam.
Sağlam terletiyor orası doğru. Çünkü izolasyonu sağlam bir deri bu da hepten hava almıyor demek.

IEM baksanız madem? Moondrop Aria, Truthear Hexa falan işinizi görür bence. Hem terletmez hem de son derece kaliteli kulaklıklardır.
IEM kulaklık da bakıyorum ama performans olarak benim için gerçekten temiz ses ve konumlandırma da çok önemli. IEM kulaklıklar küçük olduğu için bu over-head kulaklıkların performansını alamaz mıyım acaba.

Hocam peki 560s mi dt 900 pro x mi sizce? FPS oyunlarında da 560s kullanan görüyorum twitch'te filan ama 560s konfor olarak rahat bir kulaklık değil diyorlardı redditte.

Konfor bence çok şahsi bir mesele. Ben olsam 560s alırdım bu kıyaslamada.

IEM kulaklık da bakıyorum ama performans olarak benim için gerçekten temiz ses ve konumlandırma da çok önemli. IEM kulaklıklar küçük olduğu için bu over-head kulaklıkların performansını alamaz mıyım acaba.

Kaliteli IEM hiç kullanmadım şu ana dek. Nokta isabetli bir yorum yapamam. Fakat telefonun kutu içeriğinde gelen sıradan AKG Samsung kulaklık ile sorunsuz Warzone oynamıştım.
Sorun yaşatacağını düşünmüyorum ben. Örneğin Imaging (yani konumlandırma ve ses ayrımı) konusunda 560s'e fark atmış Aria.

Konfor bence çok şahsi bir mesele. Ben olsam 560s alırdım bu kıyaslamada.
Evet arkadaşın dediği gibi konfor acayip şahsi bir mesele. Örnek verecek olursam ben şu anda Barracuda X sahibiyim birçok yorumda ergonomik anlamda gayet iyi olduğunu görüp almıştım fakat şu an pişman olduğum için sarı sitede satışa koydum. Konfor herkese göre aynı olmuyor, kafanız büyükse kulağınız büyükse ya da küçükse bu faktörlere göre değişiyor. @ogumanya

Ben de yakın zamanda Cloud 3 Wireless aldım. Aslında oyunlarda memnunum ama müzik ve filmlerde daha iyi bir kulaklık olsun isterdim. Aklım 560s ve dt 900 pro x'de kaldı. 560s geçsem mi bilemedim. Bir de mikrofon almak gerekiyor buna tabi :)

İnternette satılanlar vardı da alıp denemedim
Hocam size zahmet link varsa atma ihtimaliniz var mıdır?

Ben de yakın zamanda Cloud 3 Wireless aldım. Ama aklım 560s ve dt 900 pro x'de kaldı. 560s geçsem mi bilemedim. Bir de mikrofon almak gerekiyor buna tabi :)
Cloud 3 wireless'tan sizi vazgeçiren şey nedir hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı