Series S alınır mı?

starmywmidzy

Femtopat
Daha fazla  
Cok bir bütçem yok 10 k'ya cikabiliyorum en fazla. Evde bir laptopum var ama cok guclu degil Valorant falan bile zor oynatiyor. Uzun zamandir bir konsol almayi dusunuyordum zaten. Oyunlara verebilecek cok fazlada param olmadigi icin Xbox Series S almayi dusundum. Hem Game Pass var hem de klavye mouse destegi. Sizce alınır mı? Yoksa biraz butcemi zorlayip baska bir konsol mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsolu aldıktan sonra yanına bir de taşınabilir HDD veya SSD alırsınız depolamasi muhtemelen yetersiz kalır çünkü. Onun dışında bence fiyatına göre gayet alınabilir.

Cok bir bütçem yok 10 K'ya cikabiliyorum en fazla. Evde bir laptopum var ama cok guclu degil Valorant falan bile zor oynatiyor. Uzun zamandir bir konsol almayi dusunuyordum zaten. Oyunlara verebilecek cok fazlada param olmadigi icin Xbox Series S almayi dusundum. Hem Game Pass var hem de klavye mouse destegi. Sizce alınır mı? Yoksa biraz butcemi zorlayip baska bir konsol mu almalıyım?

Bende var. Memnun muyum kesinlikle. Zaten Microsoft Store'nin ucuz olması da ayrı bir mükemmellik. Game Pass'te var. Ayrıca bütçeyi artırıp ne alabilirsin ki Series X'ya da PS5 alayım desen neredeyse 2 katına çıkarman gerekir maliyeti. PS 4 de bayağı bir eskide kaldı. Bence en mantıklısı bu.

Alınır kesinlikle. O paraya daha iyi bir alternatif yok. Yanına ekstra hard disk alınmalı konusuna katılıyorum ama unutmayın yeni nesil destekli oyunlar hard diskte çalışmaz. Sadece depolayabilirsiniz.

Cok bir bütçem yok 10 k'ya cikabiliyorum en fazla. Evde bir laptopum var ama cok guclu degil Valorant falan bile zor oynatiyor. Uzun zamandir bir konsol almayi dusunuyordum zaten. Oyunlara verebilecek cok fazlada param olmadigi icin Xbox Series S almayi dusundum. Hem Game Pass var hem de klavye mouse destegi. Sizce alınır mı? Yoksa biraz butcemi zorlayip baska bir konsol mu almalıyım?
10.000 TL'ye bu nesilde çıkacak bütün 1. parti Xbox yapımların ve 3. parti yapımları oynayabileceğinizi düşünün. Yeni nesil Xbox'lar çıkana kadar her oyun Series S'e gelecek, sonrasında ise birçok geliştirici Series S'e downgrade ile uğraşmak istemeyeceği için yüksek ihtimalle gelmeyecektir (Online oyunlar, spor oyunları gelir burda AAA hikâyeli oyunları kast ediyorum). Gamepass konusunda da, önce kataloğun içerisine bakıp içerdiği oyunların sizin için uygun olup olmadığına bakmalısınız. Eğer yeterlidir derseniz alıp Gamepass ile kullanmak da sizin için mantıklı olur.

Geri
Yukarı