Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

krnybrun38

Hectopat
Daha fazla  
Bir kızı çok seviyorum. Aramız da kötü değil kavga falan etmedik hiç ama iç içe de değilliz, hem de benziyoruz biraz. 2 seçeneğim var arkadaşım gidip hoşlandığımı söyleyecek, o da cevap verecek ya da ben kendim yavaş yavaş açılacağım. Sizce ne yapmalıyım?

Açıl,reddederse arkadaşlarla dc/cezalı çark oynuyorduk de bir kaç fake ss at. En mantıklısı bence ama eğer kabul edeceğini düşünüyorsan bi hediye satılıyordu içinde 10 tane kinder joy var
birinden kalpli yüzük çıkıyor, onu alabilirsin 850TL'ye. (birini annesine verir oda yüzüklü olan çıkar diye korkuyorsan tekli halide var 450 TL'ye cebine atıp 2 dk bekle diyip markete girer ordan almış gibi yapıp verirsin evde ye dersin sonra dmden tadı nasıldı sonra fan fin fon falan.)

Açıl, reddederse arkadaşlarla dc/cezalı çark oynuyorduk de birkaç fake SS at. En mantıklısı bence ama eğer kabul edeceğini düşünüyorsan bir hediye satılıyordu içinde 10 tane kinder joy var.
Birinden kalpli yüzük çıkıyor, onu alabilirsin 850TL'ye. (birini annesine verir oda yüzüklü olan çıkar diye korkuyorsan tekli halide var 450 TL'ye cebine atıp 2 dk bekle deyip markete girer oradan almış gibi yapıp verirsin evde ye dersin sonra DM'den tadı nasıldı sonra fan fin fon falan.)

Kendim açılacaksam okul çıkışı yürüyerek gidiyor evlerimiz yakın orada söylemeyi düşünüyorum bir yere gitmeyi teklif etsem nasıl olur kafe gibi okul çıkışı. Arkadaşlar diyor bizde söyleyebiliriz istersen, kararsız kaldım.

Bence red yeme ihtimaline karşı benim dediğim daha mantıklı, sonra belki kız soğur falan ama dediğim gibi kabul edeceğini düşünüyorsan kendi dediğin gibi yap.

Dediğim gibi yaparım bence çıkışta yürürken yanına gidip biraz yürüyelimmi derim sonra işte hafta sonu bir yere gidelimmi falan yoksa direk açılsammı, direk açılırsamda kız biraz şaşırır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı