Sevmediğiniz filmler veya dizilerin nedeni nedir?

Başlıkta gördüğünüz gibi sebebi ile yazsanız daha iyi anlaşılırsınız ben başlıyorum.

Dune: Part One: Bayağı sıkıcı geldi bana dünyasını da beğenmedim 40 dakika bayağı sıkıla sıkıla izledim sonra da bıraktım.

Dune 2021 ben beğenmiştim ya güzel filmdi.

Pan'ın labirenti: Çoğu kişinin beğendiği, etkilendiği ve kimilerinin duygusal bulduğu bu filme ben hiç bağlanamadım. Anlatmak istediği son derece basitken neden filmde bu kadar karmaşıklığa ve dolambaçlı hikaye anlatımına girmişler bilmiyorum. Evet, anlatmak istediği şey güzel fakat bunu fantastik şekilde anlatmasını beğenmedim.

İzlemiştim güzel film gibiydi tekrar izleyip tazeleyim bakayım.

Ben vikingleri izleyip bitirdim, anladığıma göre vikings Valhalla, Vikingler'in devamıymış. Doğru mu bu?

Olabilir hocam pek bilmiyorum.

Er Ryan'ı kurtarmak: Tek diyeceğim propaganda filmi olması. Kesinlikle abartılmış ve içi boş bir film.

Birçok diğer savaş filmi gibi propaganda akması gayet normal genelde böyle oluyor savaş filmleri.

American Psycho: Sırf sigma vesayre gibi terimlerden duyduğu için izleyip sevmemesine rağmen sevmiş gibi davranan kişilerden dolayı.

Adana 01 tarzı filmler: Bir zamanlar kardeşim de izliyordu ve çok etkilendi, ben de merak edip baktım tamamen serseriliğe özendiren bir dizi.

Bir de Kurtlar Vadisi gibi başyapıtlarla bir tutuyorlar bu serseri dizilerini.

Türk yaz dizileri: Ülkemizin dizi sektörünü aşağı çeken, yurt dışında yapılsa alay edilecek diziler Türkiye'de yapılıyor.

Hepsi neredeyse aynı senaryoya sahip. Bunu da geçtim oyuncuların oynanışını da beğenmiyorum replikler falan da öyle.

Özellikle polis ile ilgili kısımlar çok komik geliyor bana. Hiç mi polis tanıdığınız yok bir arayın da sorun böyle mi oluyor cidden diye.

Titans: Starfire'ı zenci yaptılar.
Flash (Dizi): İris West'i zenci yaptılar.
The Witcher (Dizi): Yennifer ve Triss'i zenci yaptılar.
The Walking Dead Dead City: Maggie Greene ve Negan'ı yan yana koymuşlar. Sırf bu yüzden bile izlemem.
Powerpuff Girls (Live Action): Buttercup'ı zenci yaptılar.

American Psycho: Sırf sigma vesayre gibi terimlerden duyduğu için izleyip sevmemesine rağmen sevmiş gibi davranan kişilerden dolayı.

Adana 01 tarzı filmler: Bir zamanlar kardeşim de izliyordu ve çok etkilendi, ben de merak edip baktım tamamen serseriliğe özendiren bir dizi.

Bir de Kurtlar Vadisi gibi başyapıtlarla bir tutuyorlar bu serseri dizilerini.

Türk yaz dizileri: Ülkemizin dizi sektörünü aşağı çeken, yurt dışında yapılsa alay edilecek diziler Türkiye'de yapılıyor.

Hepsi neredeyse aynı senaryoya sahip. Bunu da geçtim oyuncuların oynanışını da beğenmiyorum replikler falan da öyle.

Özellikle polis ile ilgili kısımlar çok komik geliyor bana. Hiç mi polis tanıdığınız yok bir arayın da sorun böyle mi oluyor cidden diye.
American Psycho'yu izlemedim lakin kenardan gördüğüm kesitler falan var. çok saçma sapan bir kitlesi var, özellikle çocuğumsu.

Geri
Yukarı