YouTube Shorts'lar izlenmiyor

Deniz19.19

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 1.5 haftadır YouTube Shorts'a günde 3 video atıyorum ve bence izlenmem çok düşük.1.5 haftada 1900 izlenme falan oldu. Ekstra olarak bugün TikTok'da video atmaya başladım. Link falan koydum açıklamaya kanalın.
Yani pek anlayamadım. Bu işlerle uğraşan varsa bir sohbet etmek çok isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç ay önce Tiktok, youtube ve Instagram için içerik üretiyodum. Tiktok kısa sürede izlenip duruyor. Insta oldukça üzün süre videoya izlenme atıyor. İlk günlerde hiç izlenmeyen bir video ilerleyen zamanlarda izlenebiliyor. Youtube'da hiç video izletemedim. Rastgele Ronaldo editi paylaşan bir çocuk milyon izlenebiliyor. diğer platformlarda 50.000 izlenen videom shortsda 0 izlenmeyi görüyor. İlk videom 5000 izleniyor diğeri ise 0. Shorts gördüğüm en kötü kısa video platformu olabilir. Tamamen şans.

Birkaç ay önce TikTok, YouTube ve Instagram için içerik üretiyordum. TikTok kısa sürede izlenip duruyor. Instagram oldukça üzün süre videoya izlenme atıyor. İlk günlerde hiç izlenmeyen bir video ilerleyen zamanlarda izlenebiliyor. YouTube'da hiç video izletemedim. Rastgele Ronaldo editi paylaşan bir çocuk milyon izlenebiliyor. Diğer platformlarda 50.000 izlenen videom Shorts'da 0 izlenmeyi görüyor. İlk videom 5000 izleniyor diğeri ise 0. Shorts gördüğüm en kötü kısa video platformu olabilir. Tamamen şans.

Hocam hem şans hem emek istiyor 3 ay devam etsen bir kanala kesin para kazanması açılır. İçeriğin ve devamlılığında önemli mesela günde 2 video atmak istiyosun Full iki video atacaksın yoksa imkansız izlenmez.

Geri
Yukarı