Sıfır iPhone 12 şarjı bitik geldi

oguz37gs

Hectopat
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çok sürem kalmadı.
Hepsiburada'dan sıfır açılmamıç kutu iPhone12 sipariş ettim telefon geldi ancak şarjı yoktu şarja takıp öyle açabildim.
Eski bir XS'den geçtim bu telefona ve şarjı sanki yeni telefona göre hızlı bitiyor bazı arkadaşlar durumun normal olduğunu ve birkaç kez şarj ettikten sonra bataryanın tam performans vereceğini söylediler, bana yardımcı olun bir sorun var mıdır normal midir şarj edince birkaç güne düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çok sürem kalmadı.
Hepsiburada'dan sıfır açılmamıç kutu iPhone12 sipariş ettim telefon geldi ancak şarjı yoktu şarja takıp öyle açabildim.
Eski bir XS'den geçtim bu telefona ve şarjı sanki yeni telefona göre hızlı bitiyor bazı arkadaşlar durumun normal olduğunu ve birkaç kez şarj ettikten sonra bataryanın tam performans vereceğini söylediler, bana yardımcı olun bir sorun var mıdır normal midir şarj edince birkaç güne düzelir mi?

Sifir iPhone 13 almistim boyle bir sorun yasamadim. (Turkcell pasajdan aldim cihazi)

Bu sorunu bende yaşadım. Hocam Hepsiburada adlı firmadan telefon almayın. Telefon'a sıfır dediler..

Satıcı hepsiburada mı?
Satıcı directsales diye bir yerdi

Bu sorunu bende yaşadım. Hocam Hepsiburada adlı firmadan telefon almayın. Telefon'a sıfır dediler..

Peki sonra ne oldu telefon 0 gibi duruyor sıfır değilmidir ne yapmalıyım siz ne yaptınız

5 saat gibi bir süre almışım pil 38 şuan
Kaç gibi bir değer normal kabul edilir
Yarın gün içinde Apple Destek ile konuşun orada batarya kalibrasyonunu sorun telefonu sıfır aldım kontrol etmek amaçla yazıyorum telefon kaç kere şarj edilmiş deyin her şey ortaya çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı