Sıfır MacBook Air vs. ikinci el MacBook Pro

Kullanım amacını söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Özellikler neler, niçin kullanacaksınız?
Hangi yıl, hangi model ve hangi donanım özellikleri olduğunu belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Sıfır olan: 13 inç MacBook Air Satın Alın
İkinci el olan: 13 inç MacBook Pro Satın Alın

Daha çok yazılım ve video izleme için kullanacağım, ek olarak arada küçük oyunlar oynayacağım.
Ek olarak kullanım amacı ne?
Kullanım amacını söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Daha çok yazılım ve video izleme için kullanacağım, ek olarak arada küçük oyunlar oynayacağım.
(Konuya eklemeyi unutmuşum bunları, yeni aktif olabildim özür dilerim bunun için.)

Sıfır olan: 13 inç MacBook Air Satın Alın
İkinci el olan: 13 inç MacBook Pro Satın Alın

(Konuya eklemeyi unutmuşum bunları, yeni aktif olabildim özür dilerim bunun için.)
Oyun oynanacaksa Pro daha iyi olur, keza Pro bile ısınıyorken Air'i düşünemiyorum. Ama RAM farkı da önemli. 2. elden alacağınız 8 Gb ise ve Air 16 GB olabiliyor ise Air alın.

Oyun oynanacaksa Pro daha iyi olur, keza Pro bile ısınıyorken Air'i düşünemiyorum. Ama RAM farkı da önemli. 2. elden alacağınız 8 GB ise ve Air 16 GB olabiliyor ise Air alın.

Çok ilginç benim Air cihazım bu zamana kadar hiç çok ısınmadı videoda düzenledim sizin pronuz ne kadar ısnıyor ve hangi işlerde ısnıyor mesela.

Geri
Yukarı