Signal vs Colgate vs Sensodyne

Alt modellerine göre de değişebiliyor hocam. Bir markanın her macunu iyi olmuyor. Sensodyne'in bir tane beyazlatıcılı olanını almıştım, yarısına gelmeden çöpe attım. Hiçbir şekilde temizlemiyordu.

Signal yıllardır kullanmadım bilmiyorum.

Colgate Optic White serileri güzel. Bu 3'ü arasında Colgate derim.

Alt modellerine göre de değişebiliyor hocam. Bir markanın her macunu iyi olmuyor. Sensodyne'in bir tane beyazlatıcılı olanını almıştım, yarısına gelmeden çöpe attım. Hiçbir şekilde temizlemiyordu.

Signal yıllardır kullanmadım bilmiyorum.

Colgate optic white serileri güzel. Bu 3'ü arasında colgate derim.

Signal white Now serisi iyidir, uzun süre kullanmıştım. Şu an sensedyone var evde ama çok beğenmiyorum. Bu arada hepsinin iyisi kötüsü var denildiği gibi.

Bende Signal whıte Now kullanmıstım memnundum. Daha sonra dıs hekımıne gıdınce bana sensedyone dıs etı bakımı ıcın olan macununu onerdı yaklasık 2 3 aydır kullanıyorum dıslere pek etkısı yok ama dıs etını cıdden ıylestırıyor. Bazı yerlerde her gün beyazlatıcı dıs macunlarını kullanmayın falan yazıyor sız ne dusunuyorsunuz hocam?

Bende Signal whıte Now kullanmıstım memnundum. Daha sonra dıs hekımıne gıdınce bana sensedyone dıs etı bakımı ıcın olan macununu onerdı yaklasık 2 3 aydır kullanıyorum dıslere pek etkısı yok ama dıs etını cıdden ıylestırıyor. Bazı yerlerde her gün beyazlatıcı dıs macunlarını kullanmayın falan yazıyor sız ne dusunuyorsunuz hocam?
Dişlerin ve genel olarak diş etinin yapısına bağlı sanırım. Hassas ise bazen tahribata yol açabiliyor. Hekim onu önerdiyse diş etlerin için uygun olanı önermiştir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı