Signal White System vs Colgate Triple Action

Faik Kaygısız

Centipat
Daha fazla  
Signal white System mi colgate triple Action mu?

Not: Kanser yapmasın, dişlerimin sağlığını korusun, ağrısnı geçirsin ve hemen beyazlatıp hemen mikropları öldürsün.

Hemen beyazlamasını istiyorsan White System,
Ağrıyı ve içindeki bakterileri yok etmesini istiyorsanda Triple Action.

Saol kanka.

Ama birşey diyeceğim mesala riple action kullandım sarılık geçmedi sarılık dişelere zarar verirmi. Mesala ben white system kullandım beyazladı beyazlayınca bakteriler geçmezmi? Ve triple actionda ağrıları bakterileri öldürse sarılık geçmese ne zararı olur sarılığın.

Ve internette böyle yazıyor:

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 ml Colgate Üçlü Etki diş macunu, çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. Dişlerinizi temizler, doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Nefesinizi ferahlatır. Colgate® Üçlü Etki çürüklere karşı koruma ile üç farklı fayda sağlar.

Signal Beyazlatıcı Sistem Diş Macunu size günden güne daha doğal ve sağlıklı bir gülümseme sağlar* İçeriğinde bulunan hassas ve özel formülü sayesinde ağız sağlığınızı korumaya yardımcı olurken, dişlerinizde bulunan kirleri derinlemesine temizler ve her türden lekeyi kolaylıkla çıkartır.

Saol kanka.

Ama birşey diyeceğim mesala riple action kullandım sarılık geçmedi sarılık dişelere zarar verirmi. Mesala ben white system kullandım beyazladı beyazlayınca bakteriler geçmezmi? Ve triple actionda ağrıları bakterileri öldürse sarılık geçmese ne zararı olur sarılığın.
Sarılıkta dişlerin soluk gözükür. Beyazladı diyede bakteriler uçup gitmez öyle. Günde 1 defa fırçalarsan dişini etkisini gösterir. Reklamlarındada çıkıyor zaten günde 1-2 kez fırçalayın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı