Sinan Oğan Erdoğan'ı destekleme kararı aldı

Kendimi yormayacağım, AKP'nin hatası olsa da, oyumu gidip haine atmak ne haddime! Vatan evlatları, sınırı ve İslam'ı müdafa için şehit düşecek, sende bununla dalga geçercesine oyunu soğana basacaksın! Orada duracaksın lan! Atam alp arslanın emanetini siyoniste masona mı teslim edeceğiz? Yuhlar olsun... Vesselam.

Tamam o zaman sen git 2 tane ayyaş diyene oy ver. 3 hafta içinde 59 tane hizbullahçı teröristi ağırlaştırılmış müebbet hapisten çıkarana ver. Bu adamlar bizim askerlerimizi öldürüyor hala ne diyorsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde umursamam ama bu görseli görünce merak ettim ve araştırdım.
Üstteki görsel 7 yıl önce 15 Temmuz demokrasi meydanı'nda düzenlenen, "birlik, beraberlik ve kardeşlik mitingi"ymiş. Görselin HÜDA PAR ile alakasını bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde umursamam ama bu görseli görünce merak ettim ve araştırdım.
Üstteki görsel 7 yıl önce 15 Temmuz demokrasi meydanı'nda düzenlenen, "birlik, beraberlik ve kardeşlik mitingi"ymiş. Görselin HÜDA PAR ile alakasını bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşün bakalım, aman yarabbim nasıl olabilir? Acaba millet ittifakı üyesi kimdi... Allahallah.

Milyonlarca insan RTE tekrar aday olamaz diye tepki gösterirken insanları kaale almayan RTE hakkında ne düşünüyorsun? Seçimi kazanırsa sizi önemser mi?

Kanka zaten 2 kez aday olması bile yasak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimi yormayacağım, AKP'nin hatası olsa da, oyumu gidip haine atmak ne haddime! Vatan evlatları, sınırı ve İslam'ı müdafa için şehitlik mertebesine yükselecek, sende bununla dalga geçercesine oyunu soğana basacaksın! Orda duracaksın lan! Atam alp arslanın emanetini siyoniste masona mı teslim edeceğiz? Yuhlar olsun... Vesselam.
Atatürk'ün kurduğu devleti parsel parsel sattılar hocam, şuanda suyunu çıkarıyorlar. Eğer orada burada bir yerli ve milli propagandası görürseniz hatırlarsınız bu listeyi :D

Ayrıca İslam'ı müdaafa vs demişsiniz de Türkiye laik bir devlet, müslüman değil. Bu yolda savaşan insanlarda İslam'ı müdafaa için değil özgürlük için savaştı. Yani bugünleri görselerdi emin olun en uzak duracağı topluluk siz olurdunuz.

Aha geldi CHP troll. Niye kk aday oldu diye düşünüp muhalefeti eleştirmiyor gidip RTE niye aday oldu diyor.

Toplam 706 mesaj olmuş bu konuda toplasan 4 ya da 5 mesaj yazmışımdır. Herkese laf yetiştirmeye çalışan sensin ben mi trol oluyorum. Kk aday oldu diye RTE'ye mi oy vereceğim aday olduktan sonra eleştirimide yaparım desteğimide veririm trol. Ekonomi bu haldeyken niye trollük yapıyorum diye düşünüp malum partiyi eleştirmiyor gidip millete salça oluyor.

Bunlar ikna olmaz. Kandırıldık diye dolaşırlar yakında.
Dediğim gibi, dolar 30-40 olunca alım gücü çok azalacak, halk aç kalınca devlete diğer devletler borç teklif edecek. Devlet borç alıp ödeyemeyince topraklarla beraber Türkiye diye bir şey kalmayacak. Köle olarak devam ederler hayatlarına :D

Yine dediğim gibi RTE haklı, KK haksız demedim.
Eğer iktidar olma gibi bir hayaliniz varsa önce kendinizi eleştirmelisiniz.
Evet aynen yasayı çiğneyen adam haklı aynen dostum benim aslan kardeşim.

Geri
Yukarı