Sinerji'den bilgisayar sipariş süreci nasıl işliyor?

cl0oud

Femtopat
Daha fazla  
Bugün Sinerji'den sistem aldım. Mağaza montaj emri diye bir kağıt verdiler ama SMS mail hiçbir dönüş alamadım. Normal midir?

Teslimat Süresi
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

Sitesinde bu şekilde belirtilmiş. Sipariş süreci içerisinde, siparişten sonra siparişiniz hazırlanır. Hazırlanma aşamasından sonra siparişin kargoya verilme ve kargonun size ulaşma süreci başlar. Kargonun çıkış noktasından uzaksanız, size ulaşma zamanı da doğal olarak artacaktır.

teslimat süresi
siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) En geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

sitesinde bu şekilde belirtilmiş. Sipariş süreci içerisinde, siparişten sonra siparişiniz hazırlanır. Hazırlanma aşamasından sonra siparişin kargoya verilme ve kargonun size ulaşma süreci başlar. Kargonun çıkış noktasından uzaksanız, size ulaşma zamanı da doğal olarak artacaktır.

Ben onu anladım da mağaza montaj iş emri kağıdı ne alaka anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı