Sınıfın slaytını hazırlayacağım

SerefBeksen

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 8. sınıfa gidiyorum yıl sonu için sınıf öğretmeni görev verdi. 36 tane DVD'ye slaytı kopyalacağım. Ayrıca fotoğrafları bir araya getirip düzenlemem lazım ve müzik falanda ekleyeceğim. Ama hangi programla yapacağımı bilmiyorum. Ve daha önce hiç slayt hazırlamadım yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca yapabildiğim kadarını kendi bilgisayarımda devamını da okulun bilgisayarında yapacağım ona göre öneri yaparsanız iyi olur.

Kardeşim slaytı Powerpoint ile hazırlayabilirsin.DVD'lere gelicek olursakta Nero programıyla yazabilirsin.Fotografları ise Picasa gibi photoshop programlarıyla düzenleyebilirsin.Anlamadıgın yer olursa sor cevaplamaya çalışacağım.

Video olarak mı hazırlayacaksın? Yoksa sunum gibi mi olacak?
Ya DVD'yi takıp izleyecekler işte sınıfa dağıtılacak.

Kardeşim slaytı Powerpoint ile hazırlayabilirsin.DVD'lere gelicek olursakta Nero programıyla yazabilirsin.Fotografları ise Picasa gibi photoshop programlarıyla düzenleyebilirsin.Anlamadıgın yer olursa sor cevaplamaya çalışacağım.
PowerPoint bulamadım hiç bir yerde. Viewer var sadece.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı